35

Unboxing tajemniczego przedmiotu.

Jakaś nowa moda się zrobiła na dokumentowanie na filmie czy na zdjęciach rozpakowywania nowo zakupionego sprzętu. O ile rozumiem jeszcze pokazywanie jak firma pakuje drogiego laptopa o tyle robienie zdjęć przy wyjmowaniu z pudełka ipoda (za 300 PLN?) czy telefonu iPhone 3GS jest dla mnie już pełnym odlotem. Bardzo lubię recenzje wideo szczególnie jeśli chodzi […]

Jakaś nowa moda się zrobiła na dokumentowanie na filmie czy na zdjęciach rozpakowywania nowo zakupionego sprzętu. O ile rozumiem jeszcze pokazywanie jak firma pakuje drogiego laptopa o tyle robienie zdjęć przy wyjmowaniu z pudełka ipoda (za 300 PLN?) czy telefonu iPhone 3GS jest dla mnie już pełnym odlotem.

Bardzo lubię recenzje wideo szczególnie jeśli chodzi o nowy sprzęt – często poluję na takie nagrania na Youtube. Niestety często też trafiam na video z unboxingu (ciekawe dlaczego większość z nich dotyczy produktów Apple?). Niektóre z nagrań mają tylko taki tytuł i naprawdę są recenzjami sprzętu, ale są też takie nagrania które skupiają się na omówieniu opakowania!

No ale cóż, skoro taka jest teraz moda. Ja również rozbieram ostatnio sporo sprzętu z pudełek. Poniżej moja premiera jeśli chodzi o unboxing – jeśli się spodoba to będą następne, jestem w fazie zakupu całej masy sprzętu dostarczanego w atrakcyjnych i innowacyjnych opakowaniach (zastanawiam się jak komuś udaje się tak finezyjnie obwiązać taśmą duże pudełka).