Gry

Tworzysz gry? Sprawdź się!

Marcin M. Drews
Tworzysz gry? Sprawdź się!
2

Techland Game Jam - 48-godzinny hackaton dla twórców gier z całego kraju odbędzie się wkrótce we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dla zwycięzców przewidziano nagrody! Jak informuje Politechnika Wrocławska, Techland Game Jam skierowany jest do osób, które tworzą gry, a przy tym chc...

Techland Game Jam - 48-godzinny hackaton dla twórców gier z całego kraju odbędzie się wkrótce we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dla zwycięzców przewidziano nagrody!

Jak informuje Politechnika Wrocławska, Techland Game Jam skierowany jest do osób, które tworzą gry, a przy tym chcą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami, poznać ciekawych ludzi i jednocześnie świetnie się bawić. Nie trzeba być programistą, żeby wziąć udział w wydarzeniu. Mile widziani są również graficy, koderzy i projektanci, którzy chcieliby wykorzystać swoje zdolności do tworzenia elektronicznej rozrywki. Na najbardziej kreatywnych uczestników Techland Game Jam czekają gry, gadżety, płatne staże, a nawet możliwość wydania gry z Techlandem oraz specjalne nagrody od firmy Unity! Wszyscy otrzymają na zakończenie certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu i... pizzę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja online.

Impreza odbędzie się w dniach 11 - 13 lipca 2014 r. w Strefie Kultury Studenckiej (budynek C-18 przy ul. Hoene-Wrońskiego we Wrocławiu).

Organizatorzy zapewnili też noclegi dla chętnych w akademikach Politechniki Wrocławskiej (ul. Wittiga). Za dobę w pokoju trzyosobowym zapłacimy 50 zł od osoby, w pokoju dwuosobowym - 60 zł od osoby. Rezerwacja noclegu mailowo pod adresem gamejam@techland.pl do 3 lipca. Po tym terminie będzie możliwość wykupu noclegu bezpośrednio w akademikach, ale już bez gwarancji miejsc wolnych. Płatność przy rejestracji na miejscu.

Partnerem organizacyjnym jest TK Games - Koło Naukowe Politechniki Wrocławskiej zrzeszające studentów i doktorantów tej uczelni. Organizacja stawia sobie następujące cele:

Koło Naukowe TK Games stawia sobie następujące cele:

  • nauczać tworzenia gier komputerowych z wykorzystaniem metod stosowanych przez największe firmy w branży,
  • tworzyć środowisko i udostępniać narzędzia umożliwiające tworzenie gier komputerowych w najnowszej technologii,
  • organizować regularne szkolenia i spotkania z przedstawicielami firm produkujących gry komputerowe oraz ułatwiać kontakt z nimi,
  • zapewniać warunki umożliwiające nabywanie doświadczenia w grupowym projekcie informatycznym stosując popularną metodologię Scrum,
  • wspierać i rozwijać kreatywność studentów Politechniki Wrocławskiej,

a przede wszystkim: dobrze się bawić!

Strona TK Games
Strona Techland Game Jam

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Hackatontechlandwrocław