Moje przemyślenia

Tworze blogi zawodowo.

Grzegorz Marczak
Tworze blogi zawodowo.
9

Na prowadzeniu bloga pewnie nikt w Polsce jeszcze nie zarabia (albo są to nieliczne wyjątki). Nie oznacza to jednak, że w pewnym momencie nie pojawią się możliwości zarabiania dla blogerów. Widać, że taką możliwość dostrzegli autorzy trzech blogów o dobrze brzmiących nazwach komórkomania.pl, gad...

Na prowadzeniu bloga pewnie nikt w Polsce jeszcze nie zarabia (albo są to nieliczne wyjątki). Nie oznacza to jednak, że w pewnym momencie nie pojawią się możliwości zarabiania dla blogerów.

Widać, że taką możliwość dostrzegli autorzy trzech blogów o dobrze brzmiących nazwach komórkomania.pl, gadżetomania.pl, HDTVmania.pl. Wszystkie blogi mają taki samy układ i wygląd (przepraszam HDTV mania się trochę wyróżnia).

Na wszystkich bloga są podobne informacje (przecież raz napisany news nie mógł by się marnować tylko na jednym blogu), no może poza komóreczkomania, której news-y nijak by nie pasowały na HDTV mani.


Blogomania?


Jeśli chciałbyś pracować jako zawodowy bloger przy następnym blogu (który pewnie już się uruchamia) to możesz nawet zgłosić się do pracy. Pamiętaj tylko aby w CV w zainteresowaniach wpisać co najmniej komóreczkomaniak i gadżetomaniak – bo inaczej może być ciężko.

Może się załapię na etat? – mam już nawet pomysł na kolejny blog- antywebomania !

Teraz trochę na poważnie – bardzo ciekawy czy autorom tych blogów uda się przyciągnąć odpowiednia ilość użytkowników aby zrobić z nich miejsce gdzie można np. sprzedawać reklamy. Mimo moich sarkastycznych uwag, można zauważyć, że blogi są jak na razie rozwijane bardzo dynamicznie ( w znaczeniu generowania dużej ilości news-ów na dzień).

Zobaczymy czy na blogu da się zarobić czy tylko da się narobić?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu