Felietony

Gazeta.pl zaprosiła blogerów na śniadanie

Grzegorz Marczak
Gazeta.pl zaprosiła blogerów na śniadanie
6

Dzisiaj w siedzibie gazety wyborczej odbyło się „śniadanie prasowe” – jest to forma mini konferencji na której dział internetowy gazety przedstawia nowości związane z portalem. Tym razem przedstawiciele gazety postanowili obok dziennikarzy zaprosić też blogerów – w ten sposób również ja miałem m...

Dzisiaj w siedzibie gazety wyborczej odbyło się „śniadanie prasowe” – jest to forma mini konferencji na której dział internetowy gazety przedstawia nowości związane z portalem.

Tym razem przedstawiciele gazety postanowili obok dziennikarzy zaprosić też blogerów – w ten sposób również ja miałem możliwość uczestniczenia w „śniadaniu”.

Oprócz typowej prezentacji sukcesów gazeta.pl było też kilka ciekawych informacji na temat strategii – więcej „twardych” szczegółów można przeczytać na IDG.pl (nie mam sensu przepisywać dobrze przedstawionych wiadomości).

Spotkanie miało bardzo kameralną atmosferę (pogoda przeszkodziła przybyć niektórym zaproszonym?) a po części „oficjalnej” przyszła pora na tyłowe śniadanie.

Abstrahując od tematu spotkania i przekazanych pół otwarcie lub jawnie treści (gwar nie umarł, z wrocka coś się jeszcze wykluje - a blogi w polsce zostaną przebadane) zapraszanie osób prowadzących blogi to bardzo ciekawe posunięcie – czy inne portale i serwisy zdecydują się na podobne działania ?

Ps. Jedno czego zabrakło to przedstawienie się nawzajem - możliwe, że większość towarzystwa znała sie nawzajem ale mimo wszystko w tak małym gronie każdy mógłby się w dwóch słowach przestawić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu