Polska

Trochę statystyk Naszej Klasy

GM
Grzegorz Marczak
27

Dostałem właśnie informację prasową od Naszej Klasy, informacja ta ma podsumować dwu letnią działalność serwisu oraz pokazać trochę statystyk i danych jeśli chodzi o używanie serwisu. Przede wszystkim dowiadujemy się, że na NK ma już 19 milionów zarejestrowanych kont (o tym jakie to są konta i jaka...

Dostałem właśnie informację prasową od Naszej Klasy, informacja ta ma podsumować dwu letnią działalność serwisu oraz pokazać trochę statystyk i danych jeśli chodzi o używanie serwisu. Przede wszystkim dowiadujemy się, że na NK ma już 19 milionów zarejestrowanych kont (o tym jakie to są konta i jaka zaczynają być wykorzystywane napiszę kiedy indziej).

Slajdy które załączam do wpisu były pierwotnie pokazywane na imprezie jaką zorganizowało NK, teraz dopiero zostały upublicznione. Gdyby któryś z nich był dla was nieczytelny zapraszam na moje konto na flickr aby obejrzeć je w pełnym rozmiarze.


Trochę ogółów


Czas spędzany na NK na użytkownika


Miesięczna liczba odsłon vs reszta


Liczba logowań dziennie


Liczba dziennie wysyłanych i odbieranych wiadomości


Dzienna liczba komentarzy (do profili i do zdjęć)

Niestety z tych statystyk nie dowiadujemy się za wiele jeśli chodzi o trendy - czy liczba komentarzy rośnie czy też maleje itp. Jak wygląda przyrost nowo rejestrowanych kont w czasie (a szczególnie ciekawe były by ostatnie miesiące kiedy to inne dane pokazują stabilizacje wzrostów).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

statystykinasza-klasa