AntywebTV

Treści wideo oglądane w T-Mobile nie pomniejszą pakietu danych

Paweł Winiarski
Treści wideo oglądane w T-Mobile nie pomniejszą pakietu danych
12

Wczoraj informowaliśmy Was o nowej ofercie T-Mobile, dziś mamy dla Was materiał wideo z jej ogłoszenia.

YouTube, ShowMax, Netflix, TVP Sport, TVP Stream, Chili Cinema, VoD, TVN Player czy Vevo nie pomniejszą pakietu danych w T-Mobile, a lista serwisów wideo ma się cały czas powiększać. Są dwie opcje, albo decydujemy się na pakiet z dostępem do serwisów wideo w jakości DVD w cenie 5 zł miesięcznie. Druga opcja to wideo w jakości HD w cenie 15 zł miesięcznie.

Wraz z premierą oferty Supernet Video, dla wybranych taryf „T” T-Mobile przygotowało promocję. Usługa jest dostępna za darmo przez całą długość umowy. W ofercie bez telefonu pełen no limit na rozmowy i wiadomości oraz 5 GB transferu danych za 49,95 zł, w ofercie z telefonem ten sam zestaw usług za 69,95 zł – obie oferty wliczony mają Supernet Video w jakości DVD oraz w ofercie z telefonem za 99,95 zł – 10 GB i jakość HD.

Supernet Video będzie można aktywować lub dezaktywować raz w miesiącu. Migracja pomiędzy jakością DVD a HD może być dokonana w każdej chwili, płatność będzie rozliczana proporcjonalnie do wykorzystanego czasu.

O nowej ofercie opowiedzieli nam nam Piotr Bubak, szef marketingu B2C postpaid T-Mobile oraz Tomasz Czudowski – Szef Marketingu B2B YouTube Emerging Markets.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu