Świat

Townhalls - Digg odpowiada na pytania użytkowników

Grzegorz Marczak
Townhalls - Digg odpowiada na pytania użytkowników
1

Autorzy Digga postanowili zorganizować video sesję, w której odpowiedzą na pytania zadawane wcześniej przez użytkowników oraz przedstawią najbliższe plany związane z rozwojem serwisu. Sesje te nazwane zostały Townhalls i właśnie niedawno odbyła się pierwsza z nich. Podczas Townhalls twórcy digga...

Autorzy Digga postanowili zorganizować video sesję, w której odpowiedzą na pytania zadawane wcześniej przez użytkowników oraz przedstawią najbliższe plany związane z rozwojem serwisu. Sesje te nazwane zostały Townhalls i właśnie niedawno odbyła się pierwsza z nich.

Podczas Townhalls twórcy digga (oprócz odpowiedzi na pytania oraz wspomnienia pokrótce o planach rozwoju) przedstawili też najnowsze statystyki serwisu, które w dalszym ciągu robią duże wrażenie:

  • 2,5 miliona aktywnych użytkowników
  • 26 milionów unikalnych wizyt miesięcznie
  • 10,000 nowych wiadomości dziennie
  • 200 milionów diggów od początku istnienia serwisu
  • Brak moderatorów - jedna osoba czuwa nad tym aby nie były dodawane treści nielegalne oraz pornograficzne
  • Digg zatrudnia 10 developerów


Autorzy odpowiadają na kilkanaście pytań związanych z serwisem

Townhalls to dopiero początek większej interakcji twórców digg.com z użytkownikami, w planach są też spotkania z użytkownikami na żywo w różnych miastach US.

Myślę, że Kevin i jego "załoga" bardzo słusznie zauważył, że przy tak silnej społeczności jaką ma digg spotkania takie czy też odpowiedzi na pytania użytkowników stają się sprawą dość ważną. Ciekawe czy twórcy innych serwisów społecznościowych pójdą w ich ślady?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu