Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

Tak się pracuje w TomTom. Odwiedzamy siedzibę firmy

PW
Paweł Winiarski
15

Na pewno słyszeliście, że jakiś czas temu TomTom otworzył swoją siedzibę w Poznaniu. Postanowiliśmy ich odwiedzić i zabraliśmy ze sobą kamerę.

Co jest takiego ciekawego w polskim oddziale firmy? Otóż w poznańskiej placówce TomTom lokalni programiści pracują nad inteligentnymi rozwiązaniami dla autonomicznych samochodów, sztuczną inteligencją, machine learningiem oraz mapami.

Z jednej strony pokażemy Wam jak wygląda biuro TomTom, w jakiej atmosferze się tam pracuje. Z drugiej porozmawiamy z przedstawicielami firmy, którzy opowiedzą jakie rozwiązania opracowują. Dowiecie się o monitorowaniu i edycji map, pojazdach TomTom, które rejestrują petabajty danych, o Mapach HD i innych pasjonujących technologiach, którymi zajmują się tamtejsi pracownicy.

To innowacyjne rozwiązania, które już sprawiają, że nasze życie staje się łatwiejsze. Kto dziś nie korzysta z nawigacji lub kto kiedyś nie będzie chciał jeździć autonomicznymi pojazdami? Tym samym śmiało można napisać, że w TomTom Poznań powstają technologie przyszłości - takie, które za kilka(naście) lat będą mocno obecne w życiu każdego z nas.

Zapraszamy na materiał wideo.

.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: