AntywebTV

"To, że spałem na wycieraczkach u wydawców to mało" - historia ciężkiej pracy i międzynarodowego sukcesu

Grzegorz Marczak
Kliknij, aby włączyć dźwięk
9

Tym materiałem chcemy rozpocząć cykl o polskich młodych firmach, które osiągnęły sukces. Zaczęliśmy więc od Audioteki, której to jestem fanem od lat. Firma ta łączy w sobie biznes z kulturą bo przecież czytanie czy też słuchanie książek wpływa na nasz poziom kultury i wiedzy. Marcina Beme szefa...

Tym materiałem chcemy rozpocząć cykl o polskich młodych firmach, które osiągnęły sukces. Zaczęliśmy więc od Audioteki, której to jestem fanem od lat. Firma ta łączy w sobie biznes z kulturą bo przecież czytanie czy też słuchanie książek wpływa na nasz poziom kultury i wiedzy.

Marcina Beme szefa Audioteki poznałem praktycznie w momencie kiedy wystartował z Audioteką i muszę przyznać, że nic się nie zmienił. Ciągle jest to ten sam lekko szalony i zalatany facet, z słuchawkami na szyi i energią oraz entuzjazmem, której mógłby mu pozazdrościć nie jeden dużo młodszy przedsiębiorca. Do tego wszystkiego Marcin z sukcesem rozkręcił Audiotekę od małej księgarni z audiobookami do międzynarodowej firmy działającej na kilku rynkach europejskich.

Zapraszam was do obejrzenia i wysłuchania historii Audioteki. Jest to bardzo dobry materiał dla tych którzy prowadzą już własny biznes lub dopiero planują to zrobić. To nie jest lekcja 10 kroków do sukcesu ale oparta na faktach i doświadczeniach historia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

startupsAudioteka