Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
AntywebTV

Ania Dereszowska udowodniła mi, że nie nadaję się na lektora audbiobooków

GM
Grzegorz Marczak
Kliknij, aby włączyć dźwięk
23

Podczas kręcenia materiału o Audiotece (niedługo na Antyweb) mieliśmy przyjemność spotkać się i porozmawiać o pracy lektora audiobooków z Anią Dereszowską. Plan był taki, że czytamy razem fragment książki, a ja udowadniam sobie, że umiem czytać jak lektor. Niestety rzeczywistość brutalnie uświado...

Podczas kręcenia materiału o Audiotece (niedługo na Antyweb) mieliśmy przyjemność spotkać się i porozmawiać o pracy lektora audiobooków z Anią Dereszowską.

Plan był taki, że czytamy razem fragment książki, a ja udowadniam sobie, że umiem czytać jak lektor. Niestety rzeczywistość brutalnie uświadomiła mi dlaczego nie powinienem się tym zajmować. Zobaczcie zresztą sami. Ania Dereszowska jest mistrzynią interpretacji tekstu podczas czytania i na jej tle moje amatorstwo było aż zawstydzające.

Tak na poważnie, to poza tą próbą porozmawialiśmy też z Anią o pracy lektora. Nie jest to łatwe zajęcie, jest bardzo wymagające i pracochłonne. Najlepszymi lektorami są aktorzy, bo czytanie książek to tak naprawdę sztuka aktorska tylko zamiast kamery mamy mikrofon.

Super materiał, zapraszam do oglądania.

Ps. Książka, którą czytamy czyli Igrając z Ogniem Tess Gerritsen, miała dzisiaj premierę na Audiotece.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Antywebtv