Moje przemyślenia

To nie koniec akcji przeciw ACTA - zbieramy 500 000 głosów sprzeciwu!

Grzegorz Marczak
92

Warto jeszcze trochę powalczyć z ACTA, tym bardziej że wczorajszy podpis tak naprawdę niczego jeszcze nie przesądza ponieważ czeka nas teraz proces ratyfikacji w PE oraz ratyfikacji przez wszystkie kraje które podpisały umowę. Oznacza to, że nasz parlament musi głosować i tutaj jest jeszcze szansa...


Warto jeszcze trochę powalczyć z ACTA, tym bardziej że wczorajszy podpis tak naprawdę niczego jeszcze nie przesądza ponieważ czeka nas teraz proces ratyfikacji w PE oraz ratyfikacji przez wszystkie kraje które podpisały umowę. Oznacza to, że nasz parlament musi głosować i tutaj jest jeszcze szansa na zatrzymanie tej umowy.

Wiemy też, że nawet jeśli teraz nasi rządzący zapędzili się w kozi róg to za chwilę oprzytomnieją i znów pojawi się instynkt przetrwania, który nie pozwoli wojować z dość liczną grupą potencjalnych wyborców.

Tak więc aby pomóc zrozumieć decydentom z jak dużą grupą mają do czynienia wspólnie z Wykopem, Demotywatorami, Kwejkiem i JoeMonster uruchamiamy drugą część akcji protestacyjnej. Tym razem chcemy zebrać 500 tysięcy głosów przeciw ACTA i zrobić to w imponującym tempie.

Zachęcamy inne serwisy do przyłączenia się do akcji i instalacji widgetu (w postaci belki umieszczonej na samej górze serwisu tak jak jest to na Antyweb) - kod instalacyjny i informacje jak go osadzić znajdziecie w tym pliku tekstowym (umieściłem go w pliku aby nie było problemów z cudzysłowami podmienionymi przez wordpress)

Zachęcam też przede wszystkim do oddania głosu przeciw ACTA.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ACTANie dla ACTA