Telekomy

T-Mobile wycofuje się z bankowania. To już koniec marki T-Mobile Usługi Bankowe

Grzegorz Ułan
11

Podobnie jak Orange zrezygnował ze współpracy z mBank, tak teraz T-Mobile rezygnuje ze współpracy z Alior Bank i zamyka usługę T-Mobile Usługi Bankowe.

Już 29 listopada 2020 zniknie z rynku marka T-Mobile Usługi Bankowe. Alior Bank i T-Mobile podjęli decyzję o zakończeniu współpracy w zakresie dostarczania usług bankowych klientom tego operatora.

Piotr Bubak, Dyrektor Departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska:

Chcemy przede wszystkim bardzo podziękować klientom, którzy nam zaufali w ostatnich sześciu latach i korzystali z usług T-Mobile Usługi Bankowe. Koniec naszej współpracy nie oznacza zakończenia świadczenia usług bankowych dla klientów TMUB – zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali.

Do 28 listopada dotychczasowi klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą jak dotychczas korzystać z usług, a od 29 listopada automatycznie przeniesieni zostaną do obsługi bankowej przez Alior Bank.

Katarzyna Dziwulska, Dyrektor Zarządzająca Pionem Sprzedaży Klienta Indywidualnego Alior Banku:

Nasze hasło „Wyższa kultura. Bank Nowości” traktujemy jako zobowiązanie. Dzięki integracji klientów do naszej bankowości otrzymają oni dostęp do pełnego wachlarza produktów i usług bankowych i pozabankowych. Dołożymy przy tym wszelkich starań, aby z perspektywy naszych klientów proces przebiegł płynnie, sprawnie i bezpiecznie, zgodnie z najlepszymi praktykami.

Szczegółowe instrukcje dotyczące zmian, które czekają klientów T-Mobile Usługi Bankowe zostaną udostępnione im w ich bankowości internetowej w październiku. W szczególności będą to informacje odnoszące się do pierwszego logowania w bankowości Alior Banku i późniejszego korzystania z nowego serwisu transakcyjnego.

Więcej informacji o zakończeniu współpracy T-Mobile i Alior Banku znajdziecie na stronie https://www.t-mobilebankowe.pl.

Źródło: Alior Bank.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu