Felietony

To już koniec Hotmaila zmienia się w... Outlooka. Czas zarezerwować sobie nowe adresy email w nowej domenie

Grzegorz Ułan
To już koniec Hotmaila zmienia się w... Outlooka. Czas zarezerwować sobie nowe adresy email w nowej domenie
47

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zmianach w tej usłudze. Na zrzutach nowy Hotmail okraszony był lakonicznym określeniem Nowy Email. Dziś już wiemy jaką ostateczną nazwę przybierze. Jest to niejako powrót do źródeł, czyli stary dobry Outlook. Na pierwszy rzut oka, jak dla mnie, rewelacyjnie t...


Kilka dni temu informowaliśmy Was o zmianach w tej usłudze. Na zrzutach nowy Hotmail okraszony był lakonicznym określeniem Nowy Email. Dziś już wiemy jaką ostateczną nazwę przybierze. Jest to niejako powrót do źródeł, czyli stary dobry Outlook.

Na pierwszy rzut oka, jak dla mnie, rewelacyjnie to wygląda. Jest czysto, schludnie jak nie poczta od Microsoftu. Na razie nie widać reklam. Mamy górny pasek z szybkim dostępem do opcji poczty i poszczególnych wiadomości. Po prawej rozwijany pasek komunikatora, oczywiście połączony z tym od Facebooka.

Poczta działa szybko, jedynie widać jeszcze problemy z polskimi czcionkami, nie wyświetla polskich znaków w domyślnej czcionce. Główny kolor Outlooka można dowolnie zmieniać.

Koniecznie zalogujcie się na swoje dotychczasowe konta na stronie outlook.com, w pierwszej wiadomości dostaniecie linka jak zarezerwować sobie nowy adres w tej domenie. Nie traćmy więc czasu, polskie imiona są wolne jeszcze:)

Aktualizacja:
Po zmianie adresu email stracimy możliwość logowania się na poprzedni, będzie funkcjonował tylko jako alias.

Pamiętaj, aby zawsze logować się przy użyciu nowego adresu; nie masz możliwości zalogowania się przy użyciu starego adresu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Microsoftoutlook