0

To jednak nie strony porno generują najwięcej zagrożeń

Według udostępnionego nam właśnie przez Kaspersky Lab raportu wynika, że najwięcej szkodliwych odsyłaczy zawierają strony z filmami wideo, aż 31% odsyłaczy w takich serwisach jest potencjalnie niebezpiecznych dla naszych komputerów. Na dalszych miejscach znalazły się takie źródła jak wyszukiwarki -22% oraz portale społecznościowe -21%. Dopiero na czwartym miejscu znajdują się strony dla dorosłych. Zapraszam do […]

Według udostępnionego nam właśnie przez Kaspersky Lab raportu wynika, że najwięcej szkodliwych odsyłaczy zawierają strony z filmami wideo, aż 31% odsyłaczy w takich serwisach jest potencjalnie niebezpiecznych dla naszych komputerów. Na dalszych miejscach znalazły się takie źródła jak wyszukiwarki -22% oraz portale społecznościowe -21%.

Dopiero na czwartym miejscu znajdują się strony dla dorosłych. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi danymi i zaleceniami odnośnie źródeł infekcji w sieci na poniższej infografice. Należy pamiętać przede wszystkim o podstawowych zasadach bezpiecznego korzystania z internetu, między innymi, co wydaje się oczywiste jednak nie zawsze stosowane, aby nie klikać w linki, które dostajemy z nieznanych źródeł.