AntywebTV

To jakieś szaleństwo. Znów rozdajemy Wiedźminy 3! Tym razem również na konsole

Paweł Winiarski
1

Dopiero co rozdaliśmy 3 kody na Wiedźmina 3 w wersji na PC, a już mamy dla Was kolejne kopie. Tym razem sponsorem jest CD Projekt RED, który przygotował dla Was aż 9 pudełkowych wersji Wiedźmina 3. Trzy na PC, trzy na PlayStation 4 i trzy na Xboksa One. Co trzeba zrobić by je zdobyć? https://yout...

Dopiero co rozdaliśmy 3 kody na Wiedźmina 3 w wersji na PC, a już mamy dla Was kolejne kopie. Tym razem sponsorem jest CD Projekt RED, który przygotował dla Was aż 9 pudełkowych wersji Wiedźmina 3. Trzy na PC, trzy na PlayStation 4 i trzy na Xboksa One. Co trzeba zrobić by je zdobyć?

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 03.06.2015 r.
  2. Nagrodami w konkursie są trzy kopie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC, trzy kopie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę PlayStation 4 i trzy kopie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Xbox One.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o. Sponsorem nagród w konkursie jest CD Projekt RED, producent gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do środy, 10.06.2015 (do północy) na zasubskrybowanie naszego kanału AntywebTV oraz zamieszczenie pod naszym filmem konkursowym na YouTubie komentarza ze wskazaniem kogo powinien wybrać Geralt - Triss czy Yennefer. Oczywiście wraz z opisem uzasadniającym wybór (komentarze pod wpisem na Antywebie nie będą brane pod uwagę). Komentarz konkursowy należy rozpocząć od wybrania preferowanej platformy.
  5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy. Odpowiedzi pogrupujemy na trzy platformy i z tych grup wybierać będziemy po trzech zwycięzców.
  7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15.06.2015.
  8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy firmy CD Projekt RED i Antyweb.
  9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PCps4x1wiedźmin 3: dziki gon