AntywebTV

Na ostro o Hatred i narkotykach w sieci

TP
Tomasz Popielarczyk
26

Nie pierwszy i z całą pewnością nie ostatni raz siadamy na ławce przed redakcją, żeby porozmawiać o nowościach z ubiegłych siedmiu dni. Jak zwykle trochę się nie zgadzaliśmy, nieco bulwersowaliśmy i odrobinkę drwiliśmy. Zapraszamy do kolejnego, poniedziałkowego przeglądu tygodnia na Antyweb TV. J...

Nie pierwszy i z całą pewnością nie ostatni raz siadamy na ławce przed redakcją, żeby porozmawiać o nowościach z ubiegłych siedmiu dni. Jak zwykle trochę się nie zgadzaliśmy, nieco bulwersowaliśmy i odrobinkę drwiliśmy. Zapraszamy do kolejnego, poniedziałkowego przeglądu tygodnia na Antyweb TV.

Ja się rozczarowałem tegorocznym Google I/O, a Grzegorz mocno skrytykował brutalne "Hatred", które dziś ma premierę. Nie mieliśmy jednak wątpliwości co do tego, że wyrok dożywocia dla założyciela Silk Road jest słuszny. Na sam koniec temat zszedł na Chiny, tamtejszą cenzurę oraz konferencję Lenovo, która jest chyba pierwszą tak wyraźną próbą wejścia firmy na światowe salony (przynajmniej z wizerunkowego punktu widzenia). Jak wyszło? Nie przekonacie się, dopóki nie obejrzycie.

P.S. Za sprzęt dziękujemy Sony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu