Smartwatche

To będzie smartwatch dla Ciebie... o ile jesteś wystarczająco bogaty

Jakub Szczęsny
To będzie smartwatch dla Ciebie... o ile jesteś wystarczająco bogaty
7

Smartwatch od producenta luksusowych zegarków to marzenie niejednego bogatszego maniaka nowych technologii. Tym, którym Apple wydaje się być oklepane, polecam rozglądanie się za propozycją od TAG Heuer już w listopadzie - opublikowano właśnie wiadomość o tym, że inteligentny zegarek będzie sprzedawa...

Smartwatch od producenta luksusowych zegarków to marzenie niejednego bogatszego maniaka nowych technologii. Tym, którym Apple wydaje się być oklepane, polecam rozglądanie się za propozycją od TAG Heuer już w listopadzie - opublikowano właśnie wiadomość o tym, że inteligentny zegarek będzie sprzedawany w cenie... 1400 dolarów za sztukę. Do producenta nie należy mieć jednak pretensji - celuje on głównie w majętniejszego klienta i taka kwota absolutnie mnie nie szokuje.

Szef TAG Heuer najpierw wypowiadał się o Apple Watchu, że brak mu seksapilu. Dopiero kilka miesięcy później, w styczniu tego roku przyznał, że uważa go za fantastyczny produkt i niewiarygodne osiągnięcie. Szczerze? Nie wiem, czy szef TAG Heuer w ogóle zna się na smartwatchach, ale daję sobie głowę uciąć, że widział tylko rendery. I o ile na nich zegarek od Apple wygląda znośnie, tak już "w realu" jest to konstrukcja o dyskusyjnej urodzie.

TAG Heuer wszedł w kooperatywę z Google i Intelem w kwestii produkcji nowego smartwatcha. Oczywiście producent typowych zegarków nie miał zaplecza, aby na poważnie zająć się tymi wypchanymi elektroniką i nazywanymi smart. Nie wiadomo jednak, co osiągnięto w drodze tej współpracy. Nie znamy żadnych szczegółów specyfikacji technicznej, które pozwoliłyby nam odnieść się do tego inteligentnego zegarka. Pewne jest jednak jedno - 40 godzin pracy na jednym ładowaniu. Półtora dnia. Zegarek od Tag Heuer zatem wytrzyma więcej, niż większość obecnych smartwatchy z Android Wear, nie wspominając już o kiepskich osiągach Apple Watcha.

Zatem, jeżeli macie odpowiednio dużo pieniędzy, lubicie gadżety i macie sentyment do TAG Heuer - gratuluję i polecam Wam poczekać na ten zegarek. Jeżeli od tego produktu oczekujecie absolutnie najwyższej jakości, nie powinniście być zawiedzeni. Szef firmy powiedział, że dołoży wszelkich starań, by był to zegarek "Swiss made".

Grafika: 1, 2

Źródło: Phonearena

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu