Moje przemyślenia

Tiger Woods PGA TOUR online i na razie za darmo

Grzegorz Marczak
7

Pan ze zdjęcia obok przestał co prawda być ostatnio synonimem wielkiego sportowca (choć jego skrucha transmitowana również na youtube robiła naprawdę dobre wrażenie), natomiast nie da się zaprzeczyć że dla pasjonatów golfa tytuł Tiger Woods PGA TOUR jest znaczący. Jest to jedna z najpopularniejszyc...

Pan ze zdjęcia obok przestał co prawda być ostatnio synonimem wielkiego sportowca (choć jego skrucha transmitowana również na youtube robiła naprawdę dobre wrażenie), natomiast nie da się zaprzeczyć że dla pasjonatów golfa tytuł Tiger Woods PGA TOUR jest znaczący. Jest to jedna z najpopularniejszych gier golfiarskich jakie się do dziś ukazały.

W każdym razie EA SPORTS postanowiła stworzyć z Tiger Woods PGA TOUR grę online i jak widać im się to udało. Pod adresem tigerwoodsonline.ea.com znajdziemy otwartą wersję beta tej gry, po szybkiej rejestracji można więc rozpocząć karierę w grę w golfie, uczestniczyć w turniejach, budować rangę swojego gracza itp.Jeśli wierzyć załączonemu filmowi wszystko wygląda naprawdę pięknie - niestety jako użytkownik Mac os nie jestem w stanie pograć ponieważ zabawa wymaga instalacji czegoś co nazywa się "unity web player" for Windows :) Szkoda, bo naprawdę chętnie pograłbym sobie w wirtualnego golfa - no ale wiadomo jak jest z tym graniem na Maka.

Choć z tego co czytałem u mackozera coś cię chyba zmienia ponieważ Brothers In Amrs: Double Time ma niedługo pojawić się również na komputery z systemem Mac Os X. Będzie to chyba pierwszy raz kiedy nabędę grę na mojego Macbooka - mam nadzieję, że mocy mu starczy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Applegry online