Muzyka

Aż cztery miesiące muzyki w streamingu za jedyne 4 złote!

KK
Konrad Kozłowski
10

Serwisy streamingowe regularnie organizują promocje dla użytkowników, a dzięki tej najnowszej macie szansę korzystać z Tidal HiFi przez 4 miesiące za jedyne 4 złote.

Tidal jest jedną z kilku usług muzycznych na rynku. Większą popularnością cieszą się Spotify i Apple Music, ale tylko Tidal może pochwalić się nie tylko muzyką w formacie bezstratnym, który znajdziemy w Deezerze, ale również w jakości studyjnej (muzyka w wysokiej rozdzielczości). W serwisie taki format określany jest jako MASTER, a stosunkowo niedawno pojawiły się także wybrane albumy i utwory przygotowane w wydaniu Dolby Atmos.

Promocja na Tidal HiFi - 4 miesiące za 4 złote

Jeśli jakość muzyki jest dla Was równie istotna, co sama muzyka, to nowa oferta Tidala będzie z pewnością dla Was. Wszyscy nowi użytkownicy mogą uruchomić subskrypcję za jedyne 4 złote na okres 4 miesięcy i cieszyć się najwyższym z dostępnych planów. Po okresie promocyjnym będziecie mogli nadal używać Tidala w tradycyjnych pakietach: 19,99 zł miesięcznie za wersję Premium i 39,99 zł za pakiet HiFi. By skorzystać z promocji użyjcie tego linka.

Tidal oferuje aplikacje na Androida, iOS-a, Windowsa, macOS, a także pojawia się na platformach smart TV, jak Tizen, Android TV czy Apple TV. Zintegrowany został między innymi z aplikacją Waze (nawigacja samochodowa) oraz wspiera Apple CarPlay. W ofercie oprócz muzyki znajduje się obszerny katalog teledysków oraz koncertów, a także podcastów. Regularnie organizowane są nowe sesje na żywo, które są transmitowane na platformie tylko dla zalogowanych i posiadających subskrypcję użytkowników.

Czytaj też: Tidal nie ma konkurencji, jeśli chodzi o jakość muzyki

Historia Tidala jest bardzo ciekawa, ponieważ wcześniej serwis funkcjonował pod nazwą WiMP, a później trafił w ręce Jay-Z oraz kilku innych znanych wykonawców. Następnie otrzymał spory zastrzyk gotówki od amerykańskiego operatora Sprint, który przejął 33% udziałów w serwisie.

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: