Gry

Thief, Hitman i Supreme Commander 2 w Humble Square Enix Bundle 2

Tomasz Popielarczyk
Thief, Hitman i Supreme Commander 2 w Humble Square Enix Bundle 2
10

Kolejne fantastyczne gry pojawiają się w Humble Bundle. W tej edycji organizatorzy akcji znów wykorzystali produkcje ze stajni Square Enix. Do paczki trafiły takie produkcje, jak Hitman: Absolution, Supreme Commander 2, a także Thief i Murdered: Soul Suspect. Łącznie w tej edycji Humble Bundle ma...

Kolejne fantastyczne gry pojawiają się w Humble Bundle. W tej edycji organizatorzy akcji znów wykorzystali produkcje ze stajni Square Enix. Do paczki trafiły takie produkcje, jak Hitman: Absolution, Supreme Commander 2, a także Thief i Murdered: Soul Suspect.

Łącznie w tej edycji Humble Bundle mamy osiem gier. W podstawowym pakiecie, za który zapłacimy tyle, ile chcemy znajdziemy jednak zaledwie 3 tytuły.

Pierwszym z nich jest Hitman: Absolution (w Polsce: Hitman: Rozgrzeszenie), a więc ostatnia "duża" część opowieści o płatnym zabójcy znanym też jako Agent 47. Miała ona swoją premierę już ładny kawałek czasu temu, bo w 2012 roku, ale ciągle wygląda nieźle i oferuje satysfakcjonującą grywalność (a nawet więcej, bo swego czasu recenzenci się rozpływali nad tym tytułem).

Supreme Commander 2 to sequel świetnego kosmicznego RTS-a, który pazurki pokazuje dopiero w trybie multiplayer. Tryb dla pojedynczego gracza sprawia wrażenie miałkiego i wtórnego, choć nie chcą stawiać na nim krzyżyka, bo nie grałem. Miałem do czynienia z pierwszą odsłoną serii i wciągnęła mnie na tyle, by skusić się na dwójkę. Po krótkim rekonesansie zaczynam jednak odnosić wrażenie, że różnice między obiema grami nie są wcale znaczące.

Trzecia gra to znów Hitman, ale tym razem mobilny. Hitman GO to prosta gra na Androida, gdzie w systemie turowym robimy to, co na desktopach i konsolach robilibyśmy bez tur. Całość wymaga nie tylko zmysłu strategicznego, ale również logiki i zwinności umysłu. Nietuzinkowa forma, jak na Hitmana. W Google Play zapłacilibyśmy za tę grę 16 zł. Podobno ma wewnątrz jakieś mikropłatności, ale jeszcze na nie się nie natknąłem.

W paczce, którą otrzymujemy po przekroczeniu średniej (aktualnie 6,77 dol.) znajdują się znacznie ciekawsze produkcje. Pierwsza z nich to Thief - reboot klasyku sprzed lat. Nowa forma, odrobina mistycyzmu i magii oraz ten sam Garret. Miał być hit, a wyszło trochę nudno i smętnie. Mimo wszystko, jeżeli lubicie skradanki, poczujecie się tutaj jak w domu. Drugą jest Murdered: Soul Suspect - najświeższa produkcja w całym zestawieniu. To detektywistyczny kryminał z nietuzinkowym bohaterem, który sam jest ofiarą. Gra trochę rozczarowała i nigdy nie stała się hitem, mimo szumnych zapowiedzi twórców. Fanów takich klimatów powinna jednak zadowolić. Deser to Deus Ex: Human Revolution w wersji Director's Cut. Nikomu pewnie nie trzeba tej gry przedstawiać - szczególnie, że była obecna również w pierwszej paczce Humble Bundle organizowanej ze Square Enix.

Tradycyjnie przygotowano również specjalną ofertę dla tych najbardziej rozrzutnych. Wpłacając 15 dol. i więcej otrzymamy dwie perełki: Tomb Raidera (szczerze polecam każdemu bez wyjątku) oraz Sleeping Dogs, z którym jeszcze do czynienia nie miałem (ale nadrobię). Jeżeli nie macie jeszcze żadnej z nich, jest okazja aby to zmienić.

Jak zapewniają twórcy, łącznie gry w tej edycji Humble Bundle są warte 165 dol. Wszystkie tytuły (poza androidowym Hitman GO) są dostępne jako klucze na Steam. W żadną jednak nie zagramy na Linuksie, a zaledwie kilka jest dostępnych na OS X - warto brać na to poprawkę. Osoby, które swoją wpłatą przekroczą średnią, mogą liczyć na dodatkowe tytuły po tygodniu trwania akcji - to już tradycja, co zresztą organizatorzy sami zaznaczają.

Ja już kupiłem paczkę, ale nie wykorzystałem wszystkich kluczy. Hitmana i Deus Ex już miałem na koncie Steam. Zostawiam zatem swoje kody tutaj, smacznego: 8FIY0-IPGBI-9QX84 oraz KW8BG-Q785W-EL58L.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjeGryBundlehumble bundle