Gry

The Sims 2 Pełna Kolekcja zupełnie za darmo na Origin!

Konrad Kozłowski
The Sims 2 Pełna Kolekcja zupełnie za darmo na Origin!
76

Jedni ich kochają, drudzy nienawidzą. Nie da się jednak zaprzeczyć faktom - seria The Sims to gra kultowa, która wpisała się w historię. Już niedługo nastąpić ma premiera najnowszej, czwartej już odsłony gry... ... i z tej okazji EA przygotowało dla nas solidny prezent - pełna kolekcja The Sims 2...

Jedni ich kochają, drudzy nienawidzą. Nie da się jednak zaprzeczyć faktom - seria The Sims to gra kultowa, która wpisała się w historię. Już niedługo nastąpić ma premiera najnowszej, czwartej już odsłony gry...

... i z tej okazji EA przygotowało dla nas solidny prezent - pełna kolekcja The Sims 2 jest dostępna do pobrania, za pomocą usługi Origin oczywiście, zupełnie za darmo. By tak się stało należy uruchomić aplikację Origin i wybrać opcję: aktywuj grę. Wtedy podajemy następujące hasło:

I-LOVE-THE-SIMS

Po chwili na naszym koncie pojawi się jedna, nowa pozycja, ale nie dajcie się zwieść. Podczas pobierania zauważycie, że całość zajmuje ponad 12 gigabajtów, a więc podczas gry będziemy mieli do dyspozycji nie tylko tak zwaną "podstawkę" gry, ale także następujące dodatki:

  • Na studiach
  • Nocne życie
  • Własny biznes
  • Zwierzaki
  • Cztery pory roku
  • Podróże
  • Czas wolny
  • Osiedlowe życie

Nie wiem czy pośpiech jest wskazany, ale na pewno nie zaszkodzi jak najszybciej dopisać do konta na Origin tę kolekcję. Oficjalnie podano, że czas mamy do 31 lipca.

Ja także mam za sobą "przygodę" z Simsami, kiedy to kilkanaściw lat temu zagrywałem się w pierwszą część gry. Pojawiające się później dodatki zwiększały nasze możliwości, lecz w pewnym momencie gra, że tak powiem "przeskoczyła rekina" (ang. jumped the shark) i takie dodatki jak Gwiazda czy Abrakadabra okazały się czymś, czego stolerować nie mogłem. Później historia zatoczyła koło po raz drugi, i trzeci, a już niedługo The Sims 4 stanie się faktem.

Przyznam, że chodzi mi po głowie po raz kolejny sprawdzić jak poradzę sobie w kierowaniu życia pewnego Sima wypróbowując jednocześnie to, co tym razem zdołało przygotować EA. Ale zanim to nastąpi możemy przypomnieć sobie to i owo grając w The Sims 2.

Proszę nie sugerować się główną grafiką, to tylko zdjęcie poglądowe, pełna lista dodatków dostępnych w paczce jest zawarta w tekście.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Gryeaoriginhot