Felietony

Testujemy Samsung Galaxy S4. Co chcecie wiedzieć?

31

Dziś dotarł do naszego biura najnowszy model smartphona firmy Samsung czyli Galaxy S4. Jest to model wyglądem bardzo zbliżony do poprzednika czyli Galaxy S3, przymierzając oba telefon właściwie trudno jest zauważyć znaczące różnice. Oczywiście to co najważniejsze i tak naprawdę różni S4 od poprz...

Dziś dotarł do naszego biura najnowszy model smartphona firmy Samsung czyli Galaxy S4. Jest to model wyglądem bardzo zbliżony do poprzednika czyli Galaxy S3, przymierzając oba telefon właściwie trudno jest zauważyć znaczące różnice.

Oczywiście to co najważniejsze i tak naprawdę różni S4 od poprzednika siedzi w środku i to właśnie mam zamiar przetestować. Nie będę teraz pisał wam o pierwszych wrażeniach z uruchomienia czy zabawy telefonem bo to już opisywałem podczas relacjonowania premiery tego smartphona.

Wybieram się natomiast w dość egzotyczną wycieczkę do Indii i myślę, że to będzie bardzo dobra okazja aby sprawdzić ten sprzęt. Wiecie, sporo zdjęć, trudne warunki (ponad 40 stopni - choć ja to pewnie gorzej zniosę niż telefon), dużo filmów itp. Będzie więc możliwość sprawdzenia tego sprzętu w boju.

Jeśli chcecie abym na coś specjalnie zwrócił uwagę, czy zrobił jakieś dodatkowe testy to piszcie. Niestety z powodu dużej liczby chętnych do testowania telefon ma tylko na tydzień. Trudno będzie sprawdzić go dokładnie w tak krótkim czasie ale postaram się wycisnąć z niego jak najwięcej

DSC01898

DSC01891

DSC01899

DSC01904

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

SamsungSamsung Galaxy S4