Świat

Telewizyjny wywiad z autorem biografii Steve'a Jobsa [wideo]

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Telewizyjny wywiad z autorem biografii Steve'a Jobsa [wideo]
3

Możliwe, że część z Was zna amerykański program telewizyjny 60 Minutes. Jest to magazyn telewizyjny, w ramach którego emitowane są wywiady ze znanymi postaciami oraz poruszane są tematy aktualnie istotne. Program nadawany jest nieprzerwanie od 1968 roku przez stację CBS, co czyni go jedną z najstar...

Możliwe, że część z Was zna amerykański program telewizyjny 60 Minutes. Jest to magazyn telewizyjny, w ramach którego emitowane są wywiady ze znanymi postaciami oraz poruszane są tematy aktualnie istotne. Program nadawany jest nieprzerwanie od 1968 roku przez stację CBS, co czyni go jedną z najstarszych produkcji w historii telewizji. Kilka miesięcy temu, w 60 Minutes wyemitowany został głośny wywiad z Julianem Assange, o którym pisał Grzegorz. Natomiast we wczorajszym odcinku pojawił się autor biografii Steve'a Jobsa - Walter Isaacson. Zapraszam do obejrzenia programu.

Ze względu na fakt, że stacja CBS wyłączyła możliwość wklejania wideo na zewnętrznych stronach, podaję bezpośrednie linki do materiałów na YouTube.

Część 1

Część 2

Walter Isaacson określany jest mianem jednego z najlepszych biografów w historii. Jest autorem biografii Alberta Einsteina oraz Benjamina Franklina. Biorąc jednak pod uwagę atmosferę jaka otacza aktualnie postać Steve'a Jobsa, wydaje się że to właśnie biografia szefa Apple ugruntuje pozycję Isaacsona.

Ja tym czasem oczekuję na polskie tłumaczenie biografii Jobsa. Byłbym prawdopodobnie w stanie przeczytać oryginał. Mam jednak poczucie, że tym razem warto zaczekać, szczególnie że polskie tłumaczenie będzie prawdopodobnie dostępne w formie ebooka, na którym bardzo mi zależy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ApplewywiadSteve Jobs