Felietony

Tej premiery nie przesuną. Rusza Gra o Grom i automagiczna platforma!

WS
Wpis Sponsorowany
15

To jeszcze tajemnica, ale nie mogliśmy się powstrzymać. Już wkrótce ruszą beta testy Gry o Grom! A tak się składa, że mamy dla Was zaproszenia! No dobra, ale czym jest Gra o Grom? To wirtualna rozgrywka, w której wyruszysz na poszukiwanie informatycznego skarbu - Automagicznego Gromu Cloudowoś...

To jeszcze tajemnica, ale nie mogliśmy się powstrzymać. Już wkrótce ruszą beta testy Gry o Grom! A tak się składa, że mamy dla Was zaproszenia!

No dobra, ale czym jest Gra o Grom?

To wirtualna rozgrywka, w której wyruszysz na poszukiwanie informatycznego skarbu - Automagicznego Gromu Cloudowości. Artefakt ten jest czymś więcej niż tylko gamingowym trofeum - to także potężne narzędzie IT z obszaru cloud computing, automagiczna platforma, która wg twórców Gry o Grom ma szansę odmienić polską branżę deweloperów i adminów!

Więcej zdradzić nie możemy! Gdybyśmy to zrobili, groziłoby nam łamanie kołem. Jednak już dziś możemy napisać, że warto!

antyweb_grafika2

Na stronie www.automagiczny.pl trwa właśnie rekrutacja śmiałków. A my mamy coś ekstra dla 100 pierwszych Czytelników Antywebu - pierwszeństwo w dostępie do gry i platformy! Chcesz znaleźć się wśród setki szczęśliwców? Zapisz się do zabawy dzięki dedykowanej stronie https://antyweb.automagiczny.pl/! Gra o Grom rozpocznie się już wkrótce!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu