30

Odkurza i myje. Co jeszcze potrafi Tefal Explorer Seria 60?

Tefal Explorer Seria 60
"Niski", niewielki, za to potrafiący więcej niż klasyczny odkurzacz. Tefal Explorer Seria 60 to automatyczny robot sprzątający, który nie tylko odkurzy, ale również umyje podłogi w Waszym domu lub mieszkaniu.

Automatyzacja naszego życia to już nie filmy science-fiction, ale codzienność. Jednym z urządzeń, które w znaczący sposób pomaga utrzymać dom lub mieszkanie w czystości jest automatyczny robot sprzątający, zwany przez niektórych inteligentnym odkurzaczem. Z tą inteligencją to nie przesada, bowiem to właśnie urządzenie decyduje o swojej trasie i na jego małych barkach spoczywa odpowiednie zaplanowanie trasy oraz pozostawienie pomieszczenia czystego.

Jednym z takich sprzętów jest Tefal Explorer Seria 60. Niewielki, mierzący jedynie 6 cm (najniższe urządzenie odkurzająco-myjące) wsunie się pod meble, mądrze rozplanuje swoją sprzątającą podróż oraz umyje podłogi. Robot został wyposażony w system nawigacji Smart Exploration 4.0. i działa w trybie metodycznym. Oznacza to, że czujniki skanują okolicę i dostosowują jego ruch do zastanych warunków wytyczając najbardziej optymalną trasę, która obejmuje wszystkie rejony wymagające odkurzenia z ominięciem przeszkód stojących sprzętowi na drodze. W praktyce wygląda jakby robot bardzo dobrze wiedział gdzie jedzie i co robi. Tego typu cechy sprawiają, że to dobry kompan sprzątania, który wyręczy Was w codziennych domowych obowiązkach.

Odkurzacz można obsługiwać ręcznie z poziomu przycisków na obudowie lub skorzystać ze specjalnej aplikacji Tefala, którą pobierzecie zarówno na smartfony z system Android jak i iOS. Za jej pomocą nie tylko wybierzecie jeden z trybów pracy, ale również podejrzycie wszystkie potrzebne informacje dotyczące aktualnego stanu sprzętu i ustalicie harmonogram sprzątania.

Co potrafi Tefal Explorer Seria 60? Przekonacie się o tym oglądając nasz film.