Świat

TechCrunch Disrupt oglądamy za darmo!

GM
Grzegorz Marczak
3

TechCrunch Disrupt to konferencja zorganizowana jak sama nazwa wskazuje przez TechCrunch.com czyli jeden z najbardziej poczytnych blogów o nowych technologiach oraz internecie. Patrząc na agendę oraz listę zapowiedzianych gości trzeba powiedzieć, że Arringtonowi po raz kolejny udało się zebrać w jed...

TechCrunch Disrupt to konferencja zorganizowana jak sama nazwa wskazuje przez TechCrunch.com czyli jeden z najbardziej poczytnych blogów o nowych technologiach oraz internecie. Patrząc na agendę oraz listę zapowiedzianych gości trzeba powiedzieć, że Arringtonowi po raz kolejny udało się zebrać w jednym miejscu gwiazdy światowego internetu (CEO Yahoo, AOL , VP Google i Facebooka oraz cała masa inwestorów itp).

Bilety na konferencje były chyba dla wielu zabójczo drogie. Udział w 3 dniowej imprezie kosztuje bowiem prawie 3 tysiące dolarów! Mimo to organizatorzy zapewnili darmowy streaming video z całej konferencji (wklejka poniżej) - będzie on realizowany z trzech mobilnych kamer dzięki czemu zobaczymy coś więcej niż tylko obraz z głównej sceny.


disrupt on livestream.com. Broadcast Live Free

Co warto obejrzeć na TechCrunch Disrupt? Ja czekam na przede wszystkim na dzisiejszą rozmowę Arringtona z Carol Bartz (Yahoo), z chęcią obejrzę też bitwę startupów oraz panel o tym co nas czeka jeśli chodzi o rynek usług mobilnych czy też panel o zmianach w świecie gier, muzyki i wydawców prasowych itp. Ciekawie zapowiada się też show Charlie Rose na żywo. Tak naprawdę chyba każdy kto interesuje się internetem i nowymi technologiami znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

techcrunchTechCrunch Disrupt