Gry

Tanie ubrania z Cyberpunk 2077 trafiają do popularnej sieciówki

Paweł Winiarski
Tanie ubrania z Cyberpunk 2077 trafiają do popularnej sieciówki
15

Monetyzacja, monetyzacja, monetyzacja. Niby Cyberpunk 2077 to nie gra mobilna, a jednak producent ma pomysły na zmonetyzowanie zainteresowania grą. Będziecie nosić ciuchy z CP2077 kupione w sieciówce?

Z jednej strony jestem nieco zaskoczony, z drugiej nie. To, że popularne gry pojawiają się na koszulkach i czapkach nie jest dla nikogo tajemnicą, w przypadku Cyberpunk 2077 celowałbym jednak w licencjonowane produkty z oficjalnego sklepu CDP. I tak, w oficjalnym sklepie CDProjekt znajdziecie ubrania z Cyberpunk 2077, ale koszulki z logo kosztują tam 89 złotych. Sporo, choć patrząc na cenę pewnie i jakość jest odpowiednio wysoka.

Przeczytaj też: Bezmyślnie napompowaliście balon oczekiwań Cyberpunk 2077

Jak możemy jednak przeczytać na stronie Polygamia.pl, ubrania z Cyberpunk 2077 nie muszą wcale kosztować sporo i w dodatku nie trzeba ich zamawiać z oficjalnego sklepu producenta gry. Koszulki mogą być na przykład wycenione na 29,99 złotych, a czapka na 19,99 zł i wciąż być ubraniami licencjonowanymi. Gdzie? W popularnej sieciówce Sinsay.

Ubrania możecie kupić na internetowej stronie sklepu, ale z tego co widzę, dostępne są również w stacjonarnych sklepach.

Jak przypomina Polygamia, ale pewnie też mignęło Wam to na Twitterze, Cyberpunk 2077 ma też swoją własną serię napojów energetycznych Rockstar Energy Drink. Czy to ma sens? Na pewno, przecież inaczej nikt nie bawiłby się w takie kooperacje.

Jestem bardzo ciekawy jakości cyberpunkowych ubrań z Sinsay, bo cena 29,99 złotych za licencjonowaną koszulkę brzmi bardzo dziwnie i raczej nie spodziewam się niczego szczególnego. Z drugiej strony skoro to materiał promujący nadchodzącą grę, to przecież i tak spełni swoją rolę.

Zainteresowani?

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu