Felietony

Szukamy geeka z krwi i kości RAM!

Redakcja Antyweb
Szukamy geeka z krwi i kości RAM!
7

Python to dla Ciebie gruby wąż, a androida ostatni raz widziałeś w „Terminatorze”? A może masz Windows 98 i bawią Cię znajomi, którzy ciągle siedzą na wersji 8? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią „tak” - nie czytaj dalej! Jeśli „nie” - mamy coś dla Ciebie… Właśnie ruszyła akcja Lenovo Tech Zone, czyli...

Python to dla Ciebie gruby wąż, a androida ostatni raz widziałeś w „Terminatorze”? A może masz Windows 98 i bawią Cię znajomi, którzy ciągle siedzą na wersji 8? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią „tak” - nie czytaj dalej! Jeśli „nie” - mamy coś dla Ciebie…

Właśnie ruszyła akcja Lenovo Tech Zone, czyli mówiąc w skrócie: konkurs dla geeków, którzy wiedzą co nieco o technologiach i chętnie podzielą się informacjami z innymi użytkownikami.

A szerzej...

Na stronie Lenovo Tech Zone znajdziesz 100 najprzeróżniejszych pytań że świata laptopów, tabletów i Androida. Co dalej? Wybierasz pytania i udzielasz możliwie najbardziej merytorycznej odpowiedzi. Inni użytkownicy głosują wedle uznania. Jeśli będziesz dobry - trafisz na szczyt Rankingu Użytkowników, a stamtąd już niedaleko do nagrody.

Nagrody są nie byle jakie: zestawy gadżetów informatyka i Lenovo Yoga Tablet 2!

Nie jesteś zbyt wysoko w Rankingu Użytkowników? Nic nie szkodzi! Lenovo stworzył także Ranking Ekspertów. W nim znajdą się wyłącznie userzy, których wybiorą zaproszeni do akcji specjaliści. I owi specjaliści również podarują komuś nowy tablet Lenovo.

Lenovo Tech Zone będzie działać do 27 stycznia, więc jeśli masz wolną chwilę - wykorzystaj ją, jak przystało na prawdziwego geeka! Więcej info na: http://lenovotechzone.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu