Mobile

Sygic nie zwalnia tempa, w Travel VR firma proponuje zwiedzanie, jakiego jeszcze nie było

Kamil Świtalski
Sygic nie zwalnia tempa, w Travel VR firma proponuje zwiedzanie, jakiego jeszcze nie było
1

Sygic nie spoczywa na laurach i serwuje nam kolejne nowości. Tym razem możemy wybrać się na zwiedzanie z prawdziwego zdarzenia... nie wychodząc z pokoju!

Sygic garściami czerpie z nowoczesnych rozwiązań

Sygic to firma, której rozwiązania nie są specjalnie popularne w naszym kraju. A szkoda, bo to jedne z tych usług, które zmieniają się w oczach -- a co ważniejsze, na lepsze. Twórcy w pocie czoła pracują nad kolejnymi funkcjami -- nie dalej niż kilka dni miesięcy temu przedstawili nam tryb rozszerzonej rzeczywistości w swojej nawigacji, a teraz chcą nas zabrać w podróż po niesamowitych miejscach... bez konieczności wychodzenia z domu. I choć ta wygląda naprawdę dobrze, to ma być dopiero przystawką przed tym, co czeka nas na miejscu. I to wszystko znajdziemy w ich nowej aplikacji: Sygic Travel VR.

Firma Sygic chętnie wdraża nowatorskie rozwiązania nawigacyjne, dzięki czemu od lat cieszy się opinią lidera w dziedzinie nawigacji dla samochodów. Z ogromną satysfakcją przedstawiamy najnowocześniejsze funkcje premium, takie jak te dostępne w naszej nowej aplikacji podróżniczej, i definiujemy nową jakość w dziedzinie VR.

Sygic Travel VR — 40 niesamowitych wycieczek wirtualnych

Firma wysłała podróżnika wyposażonego w cały zestaw gadżetów na wycieczkę dookoła świata, z której ten przywiózł bogatą bibliotekę nagrań VR z zapierających dech w piersiach miejsc. 40 wirtualnych wycieczek w świecie 360° stopni z przewodnikiem głosowym. Baza danych aplikacji zawiera prawie 5000 filmów podróżniczych nagranych w 360 stopniach z miejsc rozrzuconych po całym świecie.

Mamy nadzieję, że nowa wersja naszej aplikacji dotrze do jeszcze większego grona odbiorców, dzięki czemu miliony ludzi z całego świata będą mogli skorzystać z naszej oferty. Już dziś dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości każdy może zwiedzić świat, nie ruszając się ze swojego fotela. — tymi słowami nowy projekt skomentował CEO firmy.

Współczesne smartfony oferują możliwości, które jeszcze niedawno istniały wyłącznie w literaturze i filmach sci-fi. Jeżeli posiadacie smartfon z Androidem wspierający VR, to możecie na własne oczy przekonać się jak działa Sygic Travel VR. Warto też mieć na uwadze, że wszystkie tamtejsze materiały filmowe opatrzone zostały autorskim komentarzem, który pozwoli od wejścia lepiej zapoznać się z obserwowanym przez nas miejsce.

To jeden z tych projektów, który odważnie łączy ze sobą dwie branże: turystykę oraz współczesną technologię. Wirtualna rzeczywistość pozwala konsumować treści w sposób, jakiego wcześniej nie było. Wideo nagrywane w 360° to zupełnie inny wymiar. Firma Sygic w swoich materiałach prasowych dotyczących nowego projektu wspomina o nowym sposobie planowania wakacji, a także całym pakiecie wygód z tym związanym. Od siebie dodam jeszcze dużo większą wygodę. No i nie zapominajmy przy tym wszystkim o efekcie WOW, który wciąż będzie obecny dla wielu użytkowników.

VR coraz śmielej poczyna sobie na urządzeniach mobilnych — i prawdopodobnie to dopiero początek. A branża turystyczna nie jest jedyną, która będzie miała szansę z niej aktywnie korzystać. Nowa wersja aplikacji Sygic Travel VR jeszcze dziś dostępna będzie na platformie Google Play, gdzie można pobrać ją za darmo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu