Felietony

Świetny ruch ze strony Allegro – Giełda domen

Grzegorz Ułan
8

Allegro odkąd pamiętam był dobrym narzędziem do sprzedaży domen. Wręcz niezliczone ilości takich adresów było dostępnych w sprzedaży na tej platformie aukcyjnej. W końcu zdecydowano się w ramach serwisu uruchomić osobą stronę dla tych, którzy chcą nimi handlować. Procedurę uproszczono tu do minim...

Allegro odkąd pamiętam był dobrym narzędziem do sprzedaży domen. Wręcz niezliczone ilości takich adresów było dostępnych w sprzedaży na tej platformie aukcyjnej. W końcu zdecydowano się w ramach serwisu uruchomić osobą stronę dla tych, którzy chcą nimi handlować.

Procedurę uproszczono tu do minimum - logujemy się na swoje dotychczasowe konto w Allegro, a po dodaniu niezbędnych informacji (oprócz dotychczasowych danych, jeśli wcześniej nie były wymagane, trzeba podać numer PESEL oraz numer konta bankowego) możemy przystąpić od razu do dodawania swojej listy domen na sprzedaż.

antyweb

W ramach promocji, której jedynym warunkiem jest dodanie awataru do swojego konta, przez rok można wystawić do 5 domen w kategorii Domeny ekskluzywne, które to będą wyróżniane spośród innych. Tutaj polecam się wstrzymać z wykorzystaniem tej opcji od razu, podejrzewam, że wszystkie aktualne oferty będą w tej kategorii:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

allegro