Pytamy.pl

Pytamy.pl rośnie coraz szybciej.

Grzegorz Marczak
6

No to teraz trochę auto promocji. Pytamy.pl w grudniu osiągnęło do tej pory magiczną dla nas barierę 100 tysięcy unikalnych użytkowników. Styczeń jednak pokazał, że dobra fala dla naszego serwisu jeszcze trwa – styczeń zamknęliśmy liczbą o ponad 25% większą niż grudzień czyli w granicach 125 tysięcy...

No to teraz trochę auto promocji. Pytamy.pl w grudniu osiągnęło do tej pory magiczną dla nas barierę 100 tysięcy unikalnych użytkowników. Styczeń jednak pokazał, że dobra fala dla naszego serwisu jeszcze trwa – styczeń zamknęliśmy liczbą o ponad 25% większą niż grudzień czyli w granicach 125 tysięcy unikalnych użytkowników.

Wszystko to jak na razie dzieje się samo – mam na myśli iż nie inwestujemy (od początku zresztą) w reklamę, nie mamy reklam na stronie ani też nie wymieniamy się żadnymi linkami czy też reklamami z innymi serwisami. Mamy za to trochę konkurencyjnych serwisów, które jednak nie wpływają znacznie na to co dzieje się na pytamy.

Co ciekawe nasz serwis wzbudza zainteresowanie – co przejawia się w rozmowach z większymi i mniejszymi serwisami na temat współpracy.

Ostatnio nasza decyzja o umożliwieniu zadawania pytań nie zarejestrowanym osobą wydaje się też trafiona – wprawdzie obawialiśmy się wysypu pytań od tzw. dzieci neostrady ale tak się nie stało.

Koniec auto promocji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu