Telekomy

W świątecznych promocjach Plusa tańsze urządzenia i atrakcyjne bonusy w ofertach

Grzegorz Ułan
W świątecznych promocjach Plusa tańsze urządzenia i atrakcyjne bonusy w ofertach
1

Plus przygotował na nadchodzący okres przedświąteczny szereg promocji, zaczynając od abonamentów głosowych, poprzez ofertę na kartę po zakup urządzeń ze zwrotem gotówki lub dodatkowym urządzeniem w prezencie za złotówkę.

Warto w związku z tym przemyśleć swój “stan posiadania” oraz potrzeby, jeżeli chodzi o usługi telekomunikacyjne, urządzenia i gadżety mobilne oraz plany zakupowe dotyczące takich sprzętów jak telewizor czy głośniki bezprzewodowe. Jest to dobra okazja, aby zoptymalizować wydatki, wykorzystując promocyjne ceny, szczególnie na dodatkowy numer w jednym planie taryfowym czy nabywając jednocześnie kilka nowych urządzeń.

Promocja na abonament głosowy

Zaczynamy od promocji na abonament głosowy w Plusie dostępnej dla każdego klienta, który wybierze dowolny abonament (wszystkie zawierają nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane wiadomości SMS/MMS):

  • za 30 zł z 2 GB transferu danych
  • za 50 zł z 12 GB transferu danych (“lejek” 1 Mb/s)
  • za 75 zł z 72 GB transferu danych (“lejek” 1 Mb/s)

We wszystkich tych planach abonenci będą mogli korzystać z dostępu do 5G w zasięgu sieci Plus przez cały okres umowy. Warto tutaj zwrócić uwagę, na to, że wraz z końcem listopada zasięg 5G w Plusie został znacznie powiększony, Obecnie w zasięgu sieci piątej generacji Plusa mieszka już 5 milionów Polaków w około 100 miastach i miejscowościach. Zgodnie z zapowiedziami, w 2021 r. ta liczba wzrośnie do 11 milionów osób w ponad 150 lokalizacjach.

Dodatkowo w planie za 75 zł, klienci dostają również na cały okres obowiązywania umowy dostęp do wyjątkowego serwisu muzycznego TIDAL w cenie abonamentu. W tańszym planie za 50 zł TIDAL jest przez 24 miesiące wraz z podwojoną paczką danych do 24 GB. Po roku zestaw ten będzie kosztował dodatkowe 20 zł miesięcznie, czyli 70 zł. Podane ceny uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.

Warto tu też wspomnieć, iż w abonamencie za 50 zł i 75 zł możemy dobrać drugi i kolejne numery dla kogoś z bliskich i rodziny w cenie nawet o połowę niższej. Dla przykładu, w przypadku wyboru planu za 50 zł, dwa numery będą kosztowały 75 zł, czyli 37,5 zł za każdy numer.

W ten sposób możemy dobrać do swojej oferty aż 3 numery, każdy z upustem 25 zł. Myślę, że to wystarczająca liczba, by wszyscy członkowie rodziny mogli korzystać z abonamentu w niższej cenie. We wspomnianym planie za 50 zł, cztery numery na koncie będą nas kosztować 125 zł miesięcznie, co przekłada się na jeszcze niższy koszt na jeden numer, wynoszący 31,25 zł, a na każdej karcie wszystko bez limitu i 12 GB.

Promocja na abonament internetowy

Na równie ciekawe bonusy mogą liczyć klienci, którzy wybiorą w tym okresie abonament na internet mobilny.

Tutaj również klienci wybierający dowolny abonament otrzymują na cały okres obowiązywania umowy dostęp do sieci 5G Plusa, a dodatkowo w trzech poziomach abonamentów dwukrotnie powiększony pakiet transferu danych w każdej technologii:

  • w abonamencie za 40 zł z 45 GB do 90 GB
  • w abonamencie za 50 zł z 60 GB do 120 GB
  • w abonamencie za 70 zł ze 100 GB do 200 GB

W najbogatszym planie za 70 zł, również przez cały okres umowy – 24 miesiące, będzie można korzystać z TIDALA w cenie abonamentu. Podane ceny uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.

Z kolei nowi klienci wybierający internet mobilny w Plusie dostaną jeden miesiąc abonamentu za darmo, a klienci przenoszący się od innego operatora aż 3 miesiące.

Promocja w ofercie na kartę

Plus nie zapomina też o klientach korzystających z oferty na kartę. Również oni mogą sprawdzić w działaniu sieć 5G, korzystając z pakietu aż 120 GB, który można kupić za jedyne 15 zł. Pakiet jest dostępny zarówno w 5G jak i starszych technologiach - 4G czy 3G.

Opłata pobierana jest jednorazowo przy aktywacji, a transfer danych przyznawany jest przez 3 miesiące po 40 GB na 30 dni. Mogą go aktywować klienci oferty Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę i Nowy Plush, wystarczy mieć aktywne konto i wystukać na klawiaturze kod *136*11*0060# lub aktywować promocję w aplikacji Mobilny Plus Online. Promocja potrwa aż do 31 stycznia 2021 r.

Promocja na urządzenia w Plusie

Czas na promocyjne ceny urządzeń w ofercie świątecznej Plus i wspomniany we wstępie cashback. Przy zakupie aż 15 smartfonów możecie liczyć na zwrot gotówki. W zależności od wybranego modelu, możemy otrzymać od 200 zł do 400 zł, do odbioru w bankomatach Euronetu.

Ta promocja obowiązuje do 24 grudnia i mogą z niej skorzystać zarówno obecni klienci, jak i nowi czy przenoszący numer do Plusa - także w opcji zakupu urządzeń na raty 0% bez kosztów abonamentu.

Promocja obejmuje następujące marki smartfonów, kilka z nich obsługuje już nową technologię 5G w sieci Plus:

Model urządzenia Kwota zwrotu
Samsung Galaxy A51 200zł
Samsung Galaxy A51 5G 200zł
Samsung Galaxy A71 200zł
Samsung Galaxy S10+ 400zł
Samsung Galaxy Note 10 400zł
Samsung Galaxy S20 400zł
Samsung Galaxy S20 FE 5G 400zł
Samsung Galaxy S20+ (G986B) 400zł
Samsung Galaxy S20 Ultra (G988B) 400zł
Samsung Galaxy Note 20 400zł
Samsung Galaxy Note 20 Ultra (N986B) 400zł
Samsung Galaxy Z Flip 400zł
Samsung Galaxy Z Flip (F707B) 400zł
Samsung Z FOLD 2 5G 400zł
OPPO Reno4 z 5G 200zł
 

Promocja na dwa urządzenia, jeden z nich w prezencie

Na koniec przyjrzymy się promocji dla osób, które chcą zakupić prezent dla siebie i bliskiej osoby. Dzięki tej promocji drugie urządzenie w prezencie za złotówkę i to zarówno przy wyborze oferty na abonament, jak i przy zakupie ich na raty 0% bez kosztów abonamentu. Przydatne dla osób, które mają już wykupiony abonament lub korzystają z oferty na kartę.

W pierwszym takim promocyjnym zestawie mamy do wyboru, albo smartfona LG K52 albo telewizor LG UHD Smart 4K 49” 49UM711C, przy zakupie których bezprzewodowy głośnik LG XBOOM Go PL2 możemy odebrać za złotówkę.

Jeśli zakupimy któryś z tych dwóch smartfonów -  Motorola Edge lub Moto g 5G plus, oba obsługujące sieć 5G, za złotówkę możemy odebrać bezprzewodowe słuchawki Motorola Escape 220.

Kolejny bonusowy prezent za złotówkę czeka nas przy zakupie HUAWEI 5G CPE Pro 2, smartwatcha HUAWEI Watch GT 2 Pro, głośnika HUAWEI Sound X lub słuchawek bezprzewodowych HUAWEI FreeBuds Pro, do których w prezencie można odebrać głośnik Mini Sound za 1 zł. Dwa takie głośniki możemy otrzymać decydując się na zakup smartfona HUAWEI P40 Pro lub laptopa HUAWEI MateBook X Pro i5.

Grudzień to dobry czas, żeby dokonać podsumowań i zrobić porządki. Korzystając z oferty prezentowanej przez operatora, można w bardzo korzystny sposób dokonać potrzebnych zmian jeżeli chodzi o liczbę i strukturę abonamentów w rodzinie albo wejść w Nowy Rok z niższymi kosztami, nowym smartfonem czy wymarzonym gadżetem korzystając z dobrej okazji. Dodatkowe urządzenia mogą również okazać się po prostu dobrym prezentem dla członków rodziny.

--
Artykuł powstał we współpracy z operatorem sieci Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu