Telekomy

Świąteczna oferta Orange z opcją Internet LTE dla domu bez limitu danych za 59,90 zł

GU
Grzegorz Ułan
37

Wróciłem właśnie z konferencji Orange, na której jako jeden z pierwszych polskich operatorów, przedstawił swoją typowo świąteczną propozycję z pakietem promocji. W rzeczywistości można ją ocenić jako odświeżoną dotychczasową ofertę, jednak z paroma nowymi dodatkami, które być może ucieszą jej dotych...

Wróciłem właśnie z konferencji Orange, na której jako jeden z pierwszych polskich operatorów, przedstawił swoją typowo świąteczną propozycję z pakietem promocji. W rzeczywistości można ją ocenić jako odświeżoną dotychczasową ofertę, jednak z paroma nowymi dodatkami, które być może ucieszą jej dotychczasowych użytkowników, a może też skuszą nowych, którzy akurat planują na święta zmianę operatora.

Jako nową pozycję w swojej ofercie zaprezentowano opcję Internet LTE dla domu. Nowością jest tu podział pomiędzy dostępem do sieci w strefie domowej bez limitu danych oraz poza domem już z konkretnymi limitami transferu.

Strefa domowa ustalona została na obszar 500 m, poza tą strefą wchodzą dodatkowe pakiety danych. Oczywiście można wziąć sobie tylko internet w opcji Free Net do wyboru z urządzeniem lub bez.

Przy zakupie w e-sklepie internetu dla domu w prezencie dostaniemy abonament telefoniczny z nielimitowanymi rozmowami po sieci i do stacjonarnych.

Podobną opcję można wybrać przy zakupie Neostrady, tylko tutaj trzeba doliczyć sobie opłatę za utrzymanie łącza i to już nie wygląda tak korzystnie jak na slajdach.

Z pozostałych zaprezentowanych promocji można jeszcze wymienić rok telewizji za darmo przy Fanpacku i Neostardzie TV oraz sprzęt w cenie abonamentu przy wyborze oferty Smart Plan LTE.

Nie zabrakło też promocji dla posiadaczy ofert na kartę oraz dla firm. W pierwszym przypadku dostępna będzie do 8 stycznia promocja doładowań z ciekawą opcją podwojenia ich, jeśli podarujemy ją jakiejś bliskiej osobie. Na prezentacji mówiono o tym, że to powielenie zeszłorocznej podobnej akcji, w której użytkownicy obdarowywali się nawzajem tą promocją:).

Dla firm natomiast przygotowano specjalną promocję na zakup dwóch abonamentów w cenie jednego.

Osobiście najciekawszą z zaprezentowanych propozycji jest oferta Internet LTE dla domu bez limitu danych w strefie domowej oraz z dodatkową paczką danych poza domem. Tak właśnie korzystam z mobilnego internetu, gdzie w domu mam go podpiętego do routera WiFi i tu z chęcią przyjąłbym taką opcję bez limitu, a czasem, gdy wyjeżdżam z laptopem, 20 GB na miesiąc w zupełności by mi wystarczyło, no i całość w dość atrakcyjnej cenie.

Teraz czekamy na pozostałych operatorów, którzy już powoli wysypują się z pojedynczych świątecznych promocji, ale zapewne nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa przed świętami i również zaprezentują podobną już kompleksową ofertę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu