AntywebTV

Komputer i cyfrowe pióro zamiast kartki i ołówka? Tak pracuje polska ilustratorka

Paweł Winiarski
Komputer i cyfrowe pióro zamiast kartki i ołówka? Tak pracuje polska ilustratorka
44

Moim zdaniem Microsoft Surface Studio 2 to sprzęt przede wszystkim dla profesjonalistów. Odwiedziliśmy Madgalenę Pankiewicz tworzącą swoje ilustracje właśnie na tym komputerze. Zobaczcie jak sprawdza się to urządzenie w takiej właśnie pracy.

Magdalena Pankiewicz nie jest jakąś tam anonimową graficzką, która lubi sobie w wolnym czasie porysować. Ukończyła wydział malarstwa na Europejskiej Akademii Sztuk, zajmuje się jednak zawodowo ilustracją.

Na swoim koncie ma publikacje w wielu polskich, jak i zagranicznych magazynach, m.in.: Vogue, Twój Styl, Gazeta Wyborcza, Pani, Zwierciadło, Existence, Commons&Sense, Dash magazine, MilkX itp. Współpracowała również z dużymi markami przy tworzeniu kampanii, m.in.: dla Nescafe, Mini, H&M, Tchibo, Orange. Projektowała murale, tworzyła ilustracje do lookbooków i printy dla firm odzieżowych. Jest ambasadorką marki Microsoft.

Myślę więc, że jest w stanie w pełni wykorzystać możliwości Microsoft Surface Studio 2. Ale najlepiej zobaczcie sami, byłem u Magdy z kamerą i przygotowałem dla Was ciekawy materiał o niej i jej twórczości oraz wykorzystaniu sprzętu do digital paintingu.

Materiał powstał we współpracy z firmą Microsoft

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu