AntywebTV

TOP 5 filmów Netflix [2019]. Dla nich warto uruchomić usługę

Paweł Winiarski
TOP 5 filmów Netflix [2019]. Dla nich warto uruchomić usługę
34

Netflix bardziej stoi serialami, ale powoli zaczyna się to zmieniać. Moim zdaniem w serwisie pojawia się coraz więcej niezłych filmów, a dodany niedawno Irlandczyk jest naprawdę udany. Zaktualizował dla Was listę 5, moim zdaniem, najlepszych filmów dostępnych tylko na Netflix.

W ubiegłym roku przygotowałem dla Was listę TOP 5 najlepszych filmów Netflix. Materiał cieszył się bardzo dużą popularnością, niestety stał się już nieaktualny. To znaczy wymienione tam filmy nie zniknęły z usługi (jak to ma miejsce ze zwykłymi materiałami), ale w serwisie pojawiło się przynajmniej kilka lepszych produkcji. To już czas żeby tę listę zaktualizować. Wybrałem dla Was 5, moim zdaniem, najlepszych filmów na wyłączność dla Netfliksa, które warto obejrzeć w 2019 roku. Nie chodzi oczywiście o filmy, który powstały w 2019 roku - wyjaśniam żeby nie było nieścisłości. Mówimy też o filmach stworzonych specjalnie dla Netfliksa lub dostępnych tylko na tej usłudze (Netflix Original to dość szerokie pojęcie).

Zbierałem się do tego filmu już od jakiegoś czasu, ale ostatecznie przekonał mnie Irlandczyk, który wylądował niedawno na Netflix. Może i jest trochę za długi (3,5 godziny?!), ale naprawdę warto go obejrzeć - tym bardziej cieszy mnie, że pojawił się w usłudze, której regularnie używam od polskiego startu. Streaming wideo ma wiele za uszami i jeśli chodzi o zasady (znikające filmy i seriale, licencje) mocno przegrywa ze streamingiem audio, ale jednak stał się moim podstawowym źródłem filmów i seriali. Często zdarza się, że rezygnuję z zakupu DVD/BD wiedząc, że nawet jeśli nie widziałem jakiegoś filmu w kinie, to za jakiś czas pojawi się właśnie w streamingu. Jak chociażby ostatni świetny (animowany) Spider-Man, który niedawno trafił na HBO Go. Tylko tam akurat wielka szkoda, że radość z seansu psuje kiepska jakość dostępnych materiałów.

Napiszcie w komentarzach jakie produkcje Wy byście umieścili na Waszej liście TOP 5 najlepszych filmów Netflix.

grafika

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu