Microsoft

Magiczny, niezwykły, ale nie jest idealny - sprawdzamy Surface Studio 2 (wideo)

Konrad Kozłowski
Magiczny, niezwykły, ale nie jest idealny - sprawdzamy Surface Studio 2 (wideo)
8

Surface Studio 2 to komputer niezwykły. Sprawia, że zwykłe czynności wydają się Wam dawać więcej frajdy, ale jest też w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom od twórców, którym dedykuje ten sprzęt Microsoft. My sprawdziliśmy go jeszcze przed polską premierą testując możliwości Surface Studio 2 przez kilka dni. Jak sprawdza się wszystko mający i gotowy na wszystko Surface Studio 2?

Surface Studio 2 debiutuje w Polsce i jest dostępny w przedsprzedaży w trzech wariantach. Za najtańszy z nich zapłacicie ponad 18 tysięcy złotych, dlatego taki zakup z pewnością nie będzie lekkomyślny. Z drugiej zaś strony, najlepsze stanowisko do pracy oznacza najlepsze efekty i wzrost wydajności. Surface Studio 2 stanie na wysokości zadania niemal pod każdym względem, ale Microsoft nie ustrzegł się błędów, o których usłyszycie poniżej. Nie można jednak pominąć fenomenalnego wrażenia, jakie robi na użytkowniku ta maszyna - Microsoft przestał być firmą, która z produkcją sprzętu ma niewiele wspólnego, oni doskonale wiedzą co chcą osiągnąć i jakimi ścieżkami chcą kroczyć.

W konsekwencji powstaje linia Surface i napawający chyba największą dumą Microsoft komputer stacjonarny mający niewiele wspólnego z typowymi pecetami i komputerami all-in-one. Firma z Redmond zrobiła wszystko, bo komputer był maksymalnie uniwersalny, a jednocześnie wyglądał świetnie nawet w stanie spoczynku. Specyfikacja (poniżej) sprawia, że maszyna sprosta nawet najcięższym wyzwaniom, ale jest na tyle niepozorna, że może sprawiać wrażenie, jakby głównym celem Microsoftu była prezencja, a nie wydajność czy wytrzymałość. Pozory mylą i to chyba najlepsze podsumowanie Surface Studio 2 - ten komputer skrywa wiele niespodzianek.

Specyfikacja testowanego Surface Studio 2:

 • )
  d
  w
  2
  k
  y
 • )
 • 5
 • Q
 • )
  )
  C
  m
  *
  t
 • m
 • o

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu