Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Świat

Strona startowa od Orange po polsku

GM
Grzegorz Marczak
2

Ciekawy jestem kto namówił Orange (to ta firma od telefonów) na to aby zrobić stronę startową? - W każdym razie pod nazwą bubbletop.com od dłuższego czasu Orange tworzy swojego rywala dla netvibes, miesiąc temu została nawet uruchomiona wersja w języku polskim. Bubbletop pielęgnowany i...


Ciekawy jestem kto namówił Orange (to ta firma od telefonów) na to aby zrobić stronę startową? - W każdym razie pod nazwą bubbletop.com od dłuższego czasu Orange tworzy swojego rywala dla netvibes, miesiąc temu została nawet uruchomiona wersja w języku polskim.Bubbletop pielęgnowany i rozwijany jest już chyba rok czasu (a przynajmniej o tym świadczą informacje na blogu tego serwisu) - po krótkim przyjrzeniu się serwisowi można stwierdzić, że nie jest to nic ponad przeciętnego ani odkrywczego. Owszem Bubbletop posiada wszystko co powinna posiadać typowa strona startowa ale czy to wystarczy?

Czy ktoś z was kiedyś słyszał o tej stronie lub z niej korzystał ? (ja usłyszałem o niej jakiś miesiąc temu ale teraz dopiero dostałem zaproszenie) - aha, serwis jest nadal w fazie beta :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: