Seriale

Czekacie na coś nowego? To popatrzcie! Zwiastun Stranger Things 3 już jest!

Konrad Kozłowski
Czekacie na coś nowego? To popatrzcie! Zwiastun Stranger Things 3 już jest!
0

Netflix opublikował zwiastun Stranger Things 3 - serial wróci z nowym z sezonem 4 lipca, a my mamy wreszcie szansę poznać zarys fabuły i zobaczyć, co nas czeka w 3. serii.

Stranger Things powróci z 3. sezonem już za niecałe 4 miesiące, dlatego Netflix zaczyna rozkręcać kampanię marketingową. Jest to premiera nowej serii jednego z najpopularniejszych seriali serwisu, dlatego możemy spodziewać się całej serii nowych materiałów, w tym zdjęć i klipów, którymi będziemy raczeni aż do 4 lipca. Bo właśnie wtedy zadebiutuje Stranger Things 3.

Czego możemy spodziewać się po nowej serii? Zwiastun potwierdza nam przypuszczenia, jakoby akcja sezonu rozgrywała się w okresie wakacyjnym, a nasi bohaterowie nie będą przez cały czas trzymać się w jednej grupie. Mając w pamięci tytuły odcinków, które poznaliśmy jakiś czas temu, możemy wyglądać nowych zagadek, nowych postaci, nowych kreatur i nowych problemów. Po dosyć wtórnym drugim sezonie, tym razem - najwyraźniej - otrzymamy coś zupełnie świeżego.

Zwiastun Stranger Things - 3. sezon

Zwiastun, używając charakterystycznych dla lat 80. kawałków, wprowadza nas w nastrój podobny do tego, który towarzyszył 1. sezonowi. Ewidentnie widać jednak, że główni bohaterowie dorastają, będą między nimi narastać poważniejsze konflikty, a pozostałe postacie czekają kompletnie nowe przygody i wyzwania. Nie zabraknie humoru, który tak świetnie wkomponował się w serial w poprzednich seriach, ale co najważniejsze - efekty specjalne wyglądają teraz znacząco lepiej, niż w 2. sezonie, co mogło trochę popsuć seans.

Oprócz zwiastunu, Netflix zaprezentował także galerię zdjęć z nowego sezonu, dzięki czemu możemy dokładniej przyjrzeć się, w jakich sytuacjach będą musieli radzić sobie Mike, Dustin, Lucas, Will, Eleven, Max i cała reszta. Możemy liczyć, że dojdzie do solidnych przetasowań, zobaczymy też wiele nowych lokalizacji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu