Seriale

Seriale aktorskie Star Wars - jakie mogą powstać? Czasy KOTOR-a brane pod uwagę

Konrad Kozłowski
Seriale aktorskie Star Wars - jakie mogą powstać? Czasy KOTOR-a brane pod uwagę
8

Disney przygotowuje się do premiery pierwszego serialu aktorskiego Star Wars pt. The Mandalorian, ale możemy być pewni, że to nie ostatni taki projekt. Na realizację czeka wiele pomysłów - oto one.

Nie pamiętam, ile to już lat minęło od pierwszych plotek na temat seriali aktorskich, które miałyby się rozgrywać w świecie Gwiezdnych Wojen, ale ta liczba prawdopodobnie kończyłaby się na -naście. Od tamtego czasu minęło całe mnóstwo czasu i to, co wydawało się kiedyś niemożliwe czy nieosiągalne ze względu na budżet potrzebny do realizacji serialu, dziś jest w zasięgu producentów. Nic więc dziwnego, że Disney bierze pod uwagę wiele ciekawych pomysłów pod uwagę, a fani na pewno drepczą z niecierpliwości.

Zobacz też: Jeden z filmów „Gwiezdne Wojny” anulowany. To dobry znak

Ostatnim, który pojawił się na liście, jest ten dotyczący rycerzy Starej Republiki, czy okresu z niezwykle popularnych gier Knights of the Old Republic. Serial miałby być inspirowany tym tytułem i jeśli miałbym być kompletnie szczery, to z wielką chęcią ujrzałbym taką produkcję na małym ekranie, bo jestem już nieco zmęczony eksploatacją czasów i postaci, które już tak dobrze znamy. Łotr 1 czy Han Solo nie były złymi filmami, szczególnie ten pierwszy, do którego wracam dość często, ale podobnie jak nowa trylogia, te filmy nazbyt powiązane są z tym, co oglądaliśmy do tej pory. Czas na coś zupełnie świeżego.

Zobacz też: Star Wars: Jedi Fallen Order. Wszystko co musisz wiedzieć o grze

W związku z tym, nie wyglądam premiery serialu, który skupi się na postaci Cassiana Andora znanego właśnie z Rouge One, lecz spoglądam ku innym ciekawym projektom. Serial czerpiący z gier KOTOR jest moim faworytem, ale produkcja opowiadająca o Rycerzach Ren również byłaby interesująca. Co ponadto? Pod uwagę mają być brane seriale o: młodej księżniczce Lei, kapitan Phasmie, Finnie i Poe, Lando Calrissianie i Qi'rze, a także Sithcie - Darth Bane. Ten ostatni wydaje się równie ciekawy, co serial o rycerzach Starej Republiki.

Polecamy: Nadchodzi nowe VOD Disney+. Wszystko, co musisz wiedzieć

Nie mamy żadnych wiarygodnych źródeł i informacji, które potwierdziłyby te doniesienia, więc należy je traktować z przymrużeniem oka. Ale gdyby plotki miałyby się ziścić, to który z seriali chcielibyście zobaczyć?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu