Gry

Świetne promocje w Steam na Święta. Sprawdź, co warto kupić!

Jakub Szczęsny
Świetne promocje w Steam na Święta. Sprawdź, co warto kupić!
11

Steam postanowił nie być gorszy od Blizzarda i wprowadził spore promocje na oferowane przez siebie gry. Jeżeli szukacie na Święta ciekawych tytułów dosłownie za grosze - nie będzie lepszej platformy niż właśnie Steam. Sprawdźcie, co warto kupić!

W ramach Steam Winter Sale, usługodawca uruchomił promocje, z których możecie skorzystać już od dzisiaj. Lista tytułów objętych zniżkami będzie codziennie aktualizowana, a zalogowanym w Steam graczom będą oferowane różne produkty na podstawie ich preferencji. Właściwie codziennie możecie przeglądać stronę Steam Winter Sale i mocno się zaskoczyć - to dobra okazja, aby uzyskać od dawna upatrywane gry za niewielką cenę.

A w Steam można uzyskać dzisiaj naprawdę dobre perełki

Warto zwrócić m. in. na Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, które dostępne jest teraz za około 50 złotych. Portal 2, kultowa gra logiczna FPS rzadko jest dostępna w tak niskiej cenie (7 złotych). Grand Theft Auto V: The Great White Shark Bundle możecie kupić już za 122 złotych - to naprawdę spora obniżka biorąc pod uwagę fakt, iż w ramach zestawu dostępny jest także dodatek. Ponadto, możecie uzyskać również inne, także mniej popularne gry AAA w niesamowicie niskich cenach, a ponadto - także akcesoria, za pomocą których granie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Warto skorzystać z tych promocji - taniej w tym roku na pewno nie będzie

Nie musicie wydawać ogromnych pieniędzy, żeby otrzymać świetne gry w Steam. Codziennie sprawdzajcie listę dostępnych w ramach promocji tytułów i... życzymy Wam udanych zakupów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu