Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Telekomy

Startuje telewizja internetowa OTT - cała oferta programowa Cyfrowego Polsatu bez anteny satelitarnej!

GU
Grzegorz Ułan
106

Cyfrowy Polsat ogłosił własnie małą rewolucję w swojej ofercie. Od dziś, z oferty programowej Cyfrowego Polsatu może skorzystać każdy, bez konieczności instalacji anteny, wystarczy dostęp do internetu od dowolnego dostawcy, czy to po kablu czy po WiFi.

Telewizję kablową IPTV przez internet Cyfrowy Polsat udostępnił już wcześniej, ale tam wymagany był dostęp do internetu stacjonarnego. W przypadku telewizji internetowej OTT wystarczy dostęp do jakiegokolwiek internetu u dowolnego dostawcy, a dodatkowo nie ma tu stałego abonamentu, możemy dowolnie dobierać sobie pakiety, włączać (nawet tylko na 30 dni) i wyłączać z poziomu dekodera EVOBOX STREAM.

Dekoder EVOBOX STREAM dostępny jest w dwóch wariantach. Pierwszy z umową na 24 miesiące, kosztować będzie złotówkę na start, później 10 zł miesięcznie oraz bez umowy (prepaid). W takim przypadku kupujemy od raz dekoder za 299 zł.

Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu:

Dajemy klientom nowy, rewolucyjny, bardzo elastyczny dostęp do treści telewizyjnych. Jeżeli mają w domu jakikolwiek Internet, od dowolnego dostawcy, teraz mogą mieć naszą telewizję – wszystko co chcą, z pakietami, jakie chcą i bez stałego abonamentu, a dekoder mogą podłączyć czy to do kabla, czy przez Wi-Fi. To konsekwentna realizacja naszej idei: Telewizja – Dla każdego. Wszędzie. Internet – Dla każdego. Wszędzie. Telefon – Dla każdego. Wszędzie.

Na start Cyfrowy Polsat ogłosił promocję, w której za dostęp do ponad 100 kanałów (razem z HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium) przez trzy miesiące nie będziemy ponosili opłat. Co po tym okresie? Do dyspozycji będziemy mieli 9 pakietów tematycznych, które można aktywować na 30 dni. Są 3 pakiety podstawowe: Wygodny, Komfortowy, Bogaty oraz 6 pakietów dodatkowych (3 pakiety premium oraz 3 pakiety tematyczne).

Pakiet Wygodny to zestaw 25 programów produkcji telewizji Polsat oraz kilka kanałów muzycznych takich jak ESKA TV czy VOX TV. Pakiet ten kosztuje 20,00 zł miesięcznie.

Pakiet Komfortowy to już 42 kanały zawierający takie pozycje jak w pierwszym pakiecie oraz dodatkowo kilkanaście kanałów produkcji TVN i Eurosportu. Więcej kanałów, większa cena - za miesięczny dostęp do pakietu zapłacimy 30,00 zł.

Do pakietu Bogatego za 60,00 zł miesięcznie i zawierającego aż 92 kanały dochodzą między innymi programy AXN, FOX, Cinemax, Comedy Central czy National Geographic.

Oprócz pakietów podstawowych mamy też dodatkowe pakiety premium i tematyczne. W pakiecie Polsat Sport Premium za 30,00 zł uzyskamy dostęp do kanałów sportowych Polsatu z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Pakiet Eleven Sports za 15,00 zł miesięcznie za 4 kanały, na których można oglądać Formulę 1, mecze LaLiga Santander, Bundesligi czy Seria A TIM. Ostatni pakiet premium to dostęp HBO i HBO GO za 20,00 zł.

Do wyboru będą jeszcze 3 pakiety tematyczne. Pierwszy pakiet - Sport za 45,00 zł, w którym oprócz kanałów z pakietu Polsat Sport Premium znajdziemy kanały Eleven Sports czy Eurosport 1 i 2 HD. Pakiet Filmy i seriale z kolei, kosztuje 20,00 zł miesięcznie i obejmuje dostęp do takich kanałów jak Kino Polska, FOX Comedy HD, AMC, Kino TV, TNT HD, Cinemax HD, AXN HD, Paramount Channel. Ostatni pakiet natomiast, to Dzieci za 10 zł miesięcznie z 6 kanałami dla najmłodszych widzów.

W tych wszystkich pakietach brakuje jeszcze kanałów TVP, ale te możemy oglądać korzystając z programów cyfrowej telewizji naziemnej, dekoder wyposażony jest w odpowiednie złącze antenowe.

Wybrane pakiety możemy aktywować bezpośrednio z poziomu dekodera w aplikacji Sklep z szybkimi płatnościami Dotpay, a więc również z opcją zapłaty przy pomocy BLIKA. Cała oferta wygląda interesująco, mógłbym nawet powiedzieć, że sam podział na pakiety jest szyty na miarę wielu z telewidzów, gdyby nie jeden szczegół - aby aktywować któryś z pakietów dodatkowych, musimy mieć wykupiony któryś z pakietów podstawowych. W takiej konfiguracji czar pryska. Niestety.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot