Akcja Partnerska

Sprawdzamy możliwości aparatu w Xiaomi Mi 10T Pro

KK
Konrad Kozłowski
1

Wybraliśmy się na spacer po Lublinie, by sprawdzić możliwości aparatów w nowym Xiaomi Mi 10T Pro

Co potrafią aparaty w Xiaomi Mi 10T Pro

Przeoczenie zestawu obiektywów na tylnym panelu Xiaomi Mi 10T Pro jest praktycznie niemożliwe. W oczy rzuca się także jeden z obiektywów, który znacząco większy od pozostałych. Dlaczego? Jakie możliwości to stwarza? Przyjrzyjmy się krótkiemu podsumowaniu zestawu w Xiaomi Mi 10T Pro, który oferuje obiektywy:

  • S
  • e
  • F
  • 2

Jak więc widzicie, pierwszy z nich pozwoli uchwycić zdjęcie w rozdzielczości aż 108 megapikseli, co pozwala na bardzo dogodne kadrowanie już po fakcie. Szeroki kąt zapewni komfortowe fotografowanie krajobrazów i architektury, a oprócz tego mamy możliwość zrobienia zdjęć portretowych z efektem rozmycia tła oraz fotek makro z odległości zaledwie 2 cm.

Sprawdzamy możliwości aparatu w Xiaomi Mi 10T Pro

Dzięki rozbudowanej aplikacji w nasze ręce trafił aparat, który pozwala bez większego przygotowania i posiadania zaawansowanych umiejętności zrobić zdjęcia na przykład z efektem rozmycia świateł czy w formacie kinowym. Udane ujęcia po zmroku zapewnia tryb nocny, a dodatkowe tryby pozwlają także nakręcić wideo w zwolnionym tempie czy timelapse'a (film poklatkowy). Do dyspozycji użytkownika są też szybkie ustawienia zmiany rozdzielczości i formatu zdjęcia oraz zmiany perspektywy (płynne przełączanie się pomiędzy obiektywami). By zobaczyć to wszystko i wiele więcej w akcji klikajcie w poniższe wideo.

Materiał powstał we współpracy z marką Xiaomi

<script type="text/javascript"> var __collector_config = { publisher: 'FD2BA96C-0C47-4248-A8ED-0D84B9990A91', contentid: 'aws_z86', title: 'Islay', author: 'projekt', category: 'kategoria_a', tags: 'tag1,tag2,tag3' }; (function() { var s =document.createElement('script'); s.async = true; s.type = 'text/javascript'; s.src ='https://connect-lb.islay.tech/analyzer/collector.min.js?x='+(new Date().getTime())+'&id='+__collector_config.publisher+'&db='+__collector_config.contentid; if (document.getElementsByTagName('head')[0]) {document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s);} else {document.getElementsByTagName('body')[0].appendChild(s);} })(); </script>

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: