Bezpieczeństwo w sieci

Sprawdzą czy jestem dobrym kierowcą, a Wy będziecie mogli podglądać, jak mi idzie.

Grzegorz Marczak
Sprawdzą czy jestem dobrym kierowcą, a Wy będziecie mogli podglądać, jak mi idzie.
25

Miałem już kilka razy możliwość testowania aplikacji wspomagających czy też oceniających styl jazdy kierowcy i muszę powiedzieć, że działają one bardzo mobilizująco.. Tym razem NaviExpert wspólnie z LINK4 przygotował akcje, w której mój styl jazdy zostanie poddany ocenie. Punkty za moją jazdę będzie...

Miałem już kilka razy możliwość testowania aplikacji wspomagających czy też oceniających styl jazdy kierowcy i muszę powiedzieć, że działają one bardzo mobilizująco.. Tym razem NaviExpert wspólnie z LINK4 przygotował akcje, w której mój styl jazdy zostanie poddany ocenie. Punkty za moją jazdę będziecie mogli zobaczyć w specjalnie przygotowanym rankingu. Co jednak najciekawsze, Wy też będziecie mogli się ze mną “ścigać” na to, kto jest lepszym kierowcą.

O co chodzi?

NaviExpert we współpracy z LINK4 przygotował nową wersję aplikacji ze statystykami bezpiecznej i płynnej jazdy. Generalnie chodzi o to, że kupując polisę (AC lub OC) od LINK4 lub zostawiając swoje dane na stronie www.naviexpert.pl/link4 - otrzymujecie licencję na NaviExperta. Celem akcji jest promowanie bezpiecznej i płynnej jazdy. I ten cel LINK4 i NaviExpert chcą osiągnąć na kilka sposobów: po pierwsze – poprzez skupienie się na konkretnym kierowcy i motywowanie go do bezpiecznych zachowań na drodze poprzez dawanie mu wskazówek, co powinien zmienić – by jeździć bezpieczniej, ale też elementy grywalizacji oraz nagradzania najbezpieczniejszych kierowców.

Punkty zdobyte za ogólny, pokonany dystans, kilometry przejechane zgodnie z przepisami, a także przejechane w sposób płynny są sumowane dla każdego użytkownika i są widoczne już teraz w ogólnym rankingu użytkowników w sekcji Bezpieczna jazda z LINK4. Od 1 lipca ruszy jednak specjalny ranking konkursowy i osoby, które wezmą udział w akcji trwającej cały lipiec pojawią się dodatkowo w tym rankingu. I tu chodzi o to, by zdobyć jak najwięcej punktów i awansować w rankingu. Pierwsza pięćdziesiątka, która znajdzie się w czołówce wygrywa atrakcyjne nagrody. Konkursy z nagrodami będą cyklicznie powtarzane.

Dodam tylko, że, aby wasze wyniki były widoczne w publicznych rankingach, trzeba wyrazić na to zgodę. W rankingu publicznym będzie widać tylko Wasz nick i liczba punktów - nie będzie żadnych szczegółowych informacji o stylu jazdy - te znajdziecie w aplikacji.

Dlaczego warto wziąć udział w zabawie? Do wygrania są bardzo fajne nagrody m.in. Sony Xperia Z3, Sony Xperia 4eg, szkolenia z bezpiecznej jazdy, vouchery na paliwo, zestawy narzędzi i oczywiście nawigacje NaviExpert. Ale warto spróbować też po to by krytyczniej spojrzeć na swoje przyzwyczajenia za kierownicą.

3 miesiące NaviExperta za darmo - czyli kto może wziąć udział w konkursie

Jeśli chcecie się sprawdzić i podjąć wyzwanie na “styl jazdy ” możecie to zrobić na dwa sposoby.

Do akcji Bezpieczna jazda z LINK4 mogą przystąpić kierowcy, którzy wykupią polisę w LINK4 (wówczas otrzymają za darmo roczną licencję na nawigację), ale także użytkownicy NaviExpert, którzy są zainteresowani ofertą LINK4 i zostawią na stronie www.naviexpert.pl/link4 swoje dane. Wówczas otrzymają 3-miesięczną licencję na nawigację na Androida, a jeśli zdecydują się na zakup polisy - dodatkowo roczną licencję od LINK4.

Czy warto?

Moim zdaniem tak. Jeśli ktoś szuka akurat ubezpieczenia i pasuje mu oferta LINK4, nie tylko dostanie 5% upustu i rok NaviExperta jako bonus, ale też może mierzyć styl swojej jazdy oraz wziąć udział w konkursie. Co ważne – jak zapowiada LINK4, nasze dane nie będą wykorzystywane do kalkulacji składek, ani tym bardziej komukolwiek przekazywane.

Abstrahując już od komercyjnej części tej zabaw muszę powiedzieć, że zabawa z aplikacjami, które pokazują jak jeździmy jest przednia. Zawsze uważałem, że jeżdżę dość bezpieczenie (nigdy nie miałem wypadku ani poważnej stłuczki) natomiast bawiąc się tego typu narzędziami okazało się, że nie tylko mogę jeździć jeszcze bezpieczniej, ale przy tym bardziej ekonomicznie. A wszelkie akcje, w których ktoś pokazuje mi, że przy niewielkim wysiłku mogę zaoszczędzić pieniądze witam zawsze z otwartymi ramionami.

Cała akcja i konkurs startują 1 lipca, a niedługo później na stronie link4.pl/naviexpert pojawi się też ranking w którym będziecie mogli śledzić, jak mi idzie. Nie jeżdżę wprawdzie dużo (jestem z Warszawy i jeżdżę głównie w obrębie mojego miasta) ale mam nadzieję, że mój styl jazdy zostanie doceniony. :) Aaaa, co najważniejsze będę widoczny w rankingu pod wszystkomówiącym nickiem grzegorz.marczak.

---

Tekst powstał przy współprac z firmą NaviExpert

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu