Ciekawe strony

Sprawdź swoją wiedzę z geografii Polski

Grzegorz Ułan
Sprawdź swoją wiedzę z geografii Polski
6

To, że lubicie zagadki wiemy już po jednym z naszych wpisów. Dziś polecamy świetnie wykonany quiz, znaleziony na Wykopie. Zabawa polega na tym, aby wskazać jak najdokładniej położenie polskich miast na mapie. Im bliżej uda nam się określić zadaną miejscowość, tym więcej punktów otrzymujemy. Jest...

To, że lubicie zagadki wiemy już po jednym z naszych wpisów. Dziś polecamy świetnie wykonany quiz, znaleziony na Wykopie. Zabawa polega na tym, aby wskazać jak najdokładniej położenie polskich miast na mapie.

Im bliżej uda nam się określić zadaną miejscowość, tym więcej punktów otrzymujemy. Jest też określony czas na odpowiedź, jeśli zostanie przekroczony nie dostaniemy punktów, podobnie, gdy nasza propozycja umiejscowienia znacznie będzie odbiegać od rzeczywistej.

W swoim pierwszym podejściu mój wynik wyniósł 45214, za niektóre miejscowości, ze wstydem się przyznaje, otrzymałem zero punktów:).

Uzyskanym wynikiem możemy podzielić się ze znajomymi na Facebooku bądź Twitterze. Po założeniu konta możemy też zapisywać nasze wyniki.

Zapraszam do zabawy na tej stronie. Inne dostępne kraje w tym quizie znajdziemy na stronie głównej serwisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu