Wywiady

To on zagrał Tomka Komendę w kinowym hicie - rozmawiamy z Piotrem Trojanem

Konrad Kozłowski
To on zagrał Tomka Komendę w kinowym hicie - rozmawiamy z Piotrem Trojanem
1

Na Player.pl możemy oglądać serial będący rozszerzoną wersją filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", w którym w główną rolę wciela się Piotr Trojan. Aktor opowiedział nam o przygotowaniach do wymagającej roli, atmosferze na planie i pracy nad jednym z najlepszych filmów 2020 roku.

"Sprawa Tomka Komendy" serial na Player.pl

Film Jana Holoubka "Sprawa Tomka Komendy" trafił do kin w 2020 roku, ale dość szybko musieliśmy się pogodzić z utratą możliwości oglądania go na dużym ekranie. Z powodu zamknięcia kin nastąpiła przyspieszona premiera online na Player.pl, a teraz w ofercie platformy pojawia się czteroodcinkowy serial zawierający nieużyte wcześniej sceny.

Polacy uwielbiają robić seriale z filmów - „Sprawa Tomka Komendy” 

Seans dwóch pierwszych odcinków mam już za sobą i podzieliłem się z Wami własnymi wrażeniami, a przed kolejnymi epizodami zapraszam Was do wysłuchania mojej rozmowy z odtwórcą głównej roli Piotrem Trojanem - zdobywcą nagrody Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za pierwszoplanową rolę męską. Widzowie mogą go pamiętać także między innymi z seriali "Pułapka" TVN-u oraz "Znaki" od AXN.

Nowe filmy i seriale na HBO GO w lutym – znamy wszystkie premiery

Piotr Trojan o roli Tomka Komendy

Piotr Trojan dzieli się z nami swoimi wspomnieniami odnośnie castingu, dzięki któremu  tytułowa rola trafiła w jego ręce. Opowiada o rozmowach z reżyserem, pierwszym, stresującym dniu na planie, a także spotkaniami z Tomkiem Komendą. Dowiadujemy się też, jakie sceny nie trafiły do filmu i jakie ku temu mogły być powody.

Aktor zdradza, że na planie filmu nie było jeszcze wiadome, że produkcja trafi do Sieci w formie serialu oraz potwierdza swój angaż w 2. sezonie "Rojsta" - serialu przejętego przez Netflix, gdzie za kamerą ponownie stanie wspominany Jan Holoubek.

Znamy nowości w lutym na Netflix – oto nowe filmy i seriale

Wywiad z Piotrem Trojanem

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu