Spotify

Teraz za Spotify można zapłacić za rok z góry. I naprawdę opłaca się to zrobić!

Konrad Kozłowski
Teraz za Spotify można zapłacić za rok z góry. I naprawdę opłaca się to zrobić!
34

Spotify przedstawia nową, limitowaną ofertę, dzięki której będziecie mogli zaoszczędzić wykupując dostęp do pakietu Premium na rok z góry.

Spotify przygotowało specjalną ofertę, na którą możecie zdecydować się w ciągu następnych 31 dni. Do końca roku aktywna bowiem pozostaje promocja na roczny plan Spotify Premium. Jeśli to zrobicie, to biorąc pod uwagę aktualną cenę za miesięczną subskrypcję Spotify, to uda Wam się zaoszczędzi 40 złotych. Cena za 12 miesięcy Spotify Premium wynosi 199 złotych.

Dla osób, które nie mają wątpliwości, że przez cały następny rok będą użytkownikami Spotify Premium, jest to dobra okazja do odłożenia tych 4 dyszek na coś innego, na przykład album, który kupicie na własność ;). Inaczej przedstawia się sytuacja użytkowników korzystających z oferty rodzinnej, gdzie koszt miesięcznej subskrypcji jest znacznie niższy i może wynosić w skali roku jeszcze mniej niż wspomniane 199 złotych.

Jeśli jesteście zainteresowani promocją, to wystarczy, że udacie się pod ten adres i wykupicie dostęp. Co stanie się później? "Po 12 miesiącach subskrypcja zostanie anulowana i powróci do poprzedniego planu z obowiązującą wówczas ceną."

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu