Felietony

Spotify, Evernote, PayPal - Generation Mobile 2013 będzie wielkie!

Grzegorz Marczak
Spotify, Evernote, PayPal - Generation Mobile 2013 będzie wielkie!
8

25 i 26 Marca 2013 Warszawa! Zapamiętajcie tę datę, właśnie wtedy odbędzie się konferencja Generation Mobile 2013 na której wystąpią między innymi prelegenci z takich firm jak Evernote, Spotify czy Paypal! Żeby tego jeszcze było mało to już w tej chwili konferencja ma tak znakomitych partn...

25 i 26 Marca 2013 Warszawa! Zapamiętajcie tę datę, właśnie wtedy odbędzie się konferencja Generation Mobile 2013 na której wystąpią między innymi prelegenci z takich firm jak Evernote, Spotify czy Paypal!

Żeby tego jeszcze było mało to już w tej chwili konferencja ma tak znakomitych partnerów jak Bank Zachodni WBK, SerwerSMS czy właśnie wspomniane Spotify oraz PayPal. To oczywiście nie wszyscy - jeszcze kilak umów czeka na ostatni podpis i ciągle trwają rozmowy z nowymi partnerami. Lista prelegentów też już jest powoli finalizowana i niedługo opublikujemy pełny program imprezy.

Podobnie jak w zeszłym roku Konferencja będzie składała się z bloków tematycznych wśród których będzie duża dawka liczb związanych z rynkiem mobilnym w Polsce (w tym premiera naszego badania), sekcja o finansach, płatnościach i mobilnych bankach. Nie zabraknie również mobilnego ecommerce, mobile dla biznesu, rozrywki mobilnej oraz informacji ze świata reklamy. Szykujemy tez kilka prezentacji które wykraczają poza wszelką wyżej opisaną tematykę - ale będzie to niespodzianka.

Podczas konferencji zostaną też ogłoszone nagrody dla najlepsze Polskie aplikacje na iOS, Windows Phone i Android. Niedługo zaczniemy przyjmować zgłoszenia do konkursu AppAward i ruszy specjalna strona konursowa.

Jeśli więc jesteście zainteresowani sytuacją na rynku mobilny, trendami i generalnie tym jak mobile może pomóc w biznesie to jest to zdecydowanie konferencja dla was.

Do końca 31 stycznia można jeszcze kupić bilety w specjalnej cenie. Jeśli więc wybieracie się na Generation Mobile 2013 to proponuję skorzystać z tej oferty. Później będzie już tylko drożej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu