Off topic

Sponsorzy, sponsorzy sponsorzy !

GM
Grzegorz Marczak
12

To już trzecie podziękowania i tym razem znowu mogę się pochwalić, że nadal wszyscy którzy do tej pory reklamowali się na blogu zostali na następny miesiąc. Miło mi również poinformować, że do grona reklamujących się na blogu firm dołączył kei.pl - znana i duża firm zajmująca się hostingiem. Nasza w...

To już trzecie podziękowania i tym razem znowu mogę się pochwalić, że nadal wszyscy którzy do tej pory reklamowali się na blogu zostali na następny miesiąc. Miło mi również poinformować, że do grona reklamujących się na blogu firm dołączył kei.pl - znana i duża firm zajmująca się hostingiem. Nasza współpraca ma być długookresowa!

Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz częściej spotykam się z konkretnymi pytania, w których coraz rzadziej pojawiają się liczby odsłon jakie generuje blog czy ilości unikalnych użytkowników. Możliwe, że coś zaczęło się zmieniać.

Oto lista moich reklamodawców:

Kei.pl działa na polskim rynku internetowym od 2000 roku. Wszystkim którzy kiedykolwiek stawali przed wyborem hostingu z pewnością firma ta nie jest obca. W wielu rankingach notowana na górze tabeli najlepszych firm hostingowych w Polsce.

Profeo.pl - to serwis stworzony przez lidera jeśli chodzi o ogłoszenia o pracę w Polsce czyli pracuj.pl. Networking w profesjonalnym wykonaniu wsparty największą bazą ogłoszeń o pracę.

Wykop.pl - Wykop.pl - (serwis którego nie trzeba przedstawiać). Ostatnio wykop wprowadził wiele ciekawych form reklamowych i co najważniejsze nie są one inwazyjne i dość dobrze komponują się z serwisem.

Netizens.pl - Jak to w agencjach kreatywnych bywa nikt nie chce się chwalić swoimi bieżącymi projektami. To czym z pewnością ja mogę się pochwalić w imieniu Netizens to mój blog, który stworzyła dla mnie ta agencja. Efekt końcowy jest dokładnie taki jakiego oczekiwałem. Jeśli ktoś przechodził kiedyś proces "przekładania" swoich pomysłów wizualno graficznych na fizyczny serwis to wie, że nie zawsze się to udaje.

9sekund.pl - to porównywarka cen oraz produktów dostępnych w Internecie. Spółka skupia również takie serwisy jak: Viglo.pl ( porównywarka usług / ofert), spedytor.biz ( serwis spedycyjny / ogłoszeniowy) i gruunty.pl (serwis ogłoszeniowy dla inwestorów i oferentów poświęcony sprzedaży działek budowlanych i inwestycyjnych)


Cenega wprowadza na nasz rynek szlagier dawnych lat czyli King's Bounty. Naprawdę mocna pozycja dla wszystkich wielbicieli gier komputerowych!.

Dla zainteresowanych reklamą
- wszystkich zainteresowanych reklamą zachęcam do kontaktu - nadal pozostało kilka wolnych miejsc reklamowych w tym jedno najbardziej wyeksponowane na głównej stronie pod pierwszym wpisem!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Reklamaantywebsponsorzy