Filmy

Będzie jeszcze lepszy? Jest zwiastun Spider-Man Far From Home!

KK
Konrad Kozłowski
10

Nie ma co ukrywać - Spider-Man Homecoming był bardzo udanym powrotem Człowieka Pająka na kinowy ekran. W związku z tym oczekiwania wobec nowego filmu są jeszcze większe, a zwiastun zdaje się zapowiadać naprawdę dobry sequel. Oto zwiastun Spider-Man Far From Home!

Peter Parker (Tom Holland) wybiera się na wycieczkę. I to całkiem odległą, bo opuszcza Stany Zjednoczone i udaje się do Europy wraz ze swoimi przyjaciółmi. Tym, czego nie zabiera w swojej walizce, jest strój Spider-Mana - to ma być koleżeński wyjazd, a jego zdaniem Europa wcale nie potrzebuje superbohatera z sąsiedztwa. 

Na miejscu okaże się jednak, że jest zupełnie inaczej. Obok Parkera do walki stanie między innymi Nick Fury (Samuel L. Jackson) oraz Mysterio (debiut Jake'a Gyllenhaala). W zwiastunie widzimy go po raz pierwszy w przebraniu już po zastosowaniu efektów specjalnych - jak Wam się podoba?

Oczywiście walka z przeciwnikami, to nie jedyne wyzwanie, które czeka Parkera, bo młody nowojorczyk będzie też mierzyć się z okresem dorastania i sprawami miłosnymi. Jego ostatni związek można śmiało określić skomplikowanym, a na horyzoncie pojawia się nowa partnerka odgrywana przez Zendaya'e Coleman, czyli po prostu Michelle "MJ" Jones.

Zobacz też: Historia Spider-Mana

Zwiastun Spider-Man: Far From Home

Jak na razie Marvel i Sony nie rozpoczęli wielkiej kampanii marketingowej filmu Spider-Man Far From Home, ale po debiucie zwiastuna sytuacja może ulec zmianie. A jest co promować, bo Pajączek wybrał się na nowy kontynent i czeka go wypróbowanie nowego stroju. Ten na zwiastunie prezentuje się naprawdę dobrze, rzekłbym nawet, że nieco lepiej od stroju z pierwszego filmu Spider-Man Homecoming.

Spider-Man: Daleko od domu zadebiutuje w kinach 5 lipca 2019 roku i do tego czasu na pewno doczekamy się następnych materiałów promujących film, w tym kolejne zwiastuny ukazujące nowe sceny. Jeśli wydaje Wam się, że w tym okresie czeka Was inna ciekawa premiera, to macie rację - Netflix zaplanował na 4 lipca oficjalną premierę 3. sezonu Stranger Things.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu