Felietony

Specjalista ds. sprzedaży - Antygrupa.pl

Grzegorz Marczak
Specjalista ds. sprzedaży - Antygrupa.pl
8

Antygrupa to koalicja popularnych serwisów internetowych: Antyweb, NowyMarketing, MamStartup, AntyApps, AK74 i Crazy Nauka. Piszemy o nowych technologii, biznesie, nauce i marketingu. Odwiedza nas średnio 1,5 mln użytkowników w miesiącu. Szukamy pracowitej i zaangażowanej osoby do działu sprzedaż...

Antygrupa to koalicja popularnych serwisów internetowych: Antyweb, NowyMarketing, MamStartup, AntyApps, AK74 i Crazy Nauka. Piszemy o nowych technologii, biznesie, nauce i marketingu. Odwiedza nas średnio 1,5 mln użytkowników w miesiącu.

Szukamy pracowitej i zaangażowanej osoby do działu sprzedaży na stanowisko specjalisty. Czy to Ty? Doczytaj do końca i zdecyduj. 

Od początku przyświeca nam jedna myśl "NIE dla miernych treści i słabej reklamy". Nasz produkt to przede wszystkim wiarygodność, opiniotwórcze tytuły, szanowani autorzy i zaufanie czytelników.
Choć nie bijemy się na odsłony i CPMy, to będziesz sprzedawał/-a do największych światowych marek. Intel, Allegro, BZWBK, Asus, Sony, Play, T-Mobile, Orange - to tylko wybrani reklamodawcy z ostatnich tygodni. Duża część kampanii jest realizowana na zlecenie domów mediowych i agencji. Nie będziesz ograniczony/-a w kontaktach z nimi.

Paleta produktów jest szeroka. Głównie pracujemy na treści i ciekawej obecności marek w obrębie naszych publikacji. Często kreujemy specjalne akcje, wymyślane przez nas zespół dla danego klienta. Tak na przykład powstała kampania zmienimyswiat.pl, którą kontynuujemy z innymi partnerami od ponad roku. W ofercie mamy także te bardziej standardowe rzeczy: display (banery, warstwy), e-mail marketing (własne bazy subskrybentów), promocja w mediach społecznościowych czy oferty pracy. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły nowych produktów.

Zespół handlowy to aktualnie dwie osoby, więc Ty możesz być trzecią. Będziesz odpowiadał/-a za pozyskanie kampanii i podtrzymanie kontaktu z klientem, realizację przekazując innej osobie. Możesz więc w 100% skupić się na dążeniu do ustalonego celu i zdobywaniu kolejnych progów prowizji.

Wielkim plusem Antygrupy są dobre relacje sprzedaży z redakcją. Nie ma konfliktów, fochów, wszyscy gramy do tej samej bramki. Świadomi redaktorzy wiedzą, że wydawnictwo to biznes, a handlowcy szanują produkt i jakość, do której niezmiennie dążymy w każdej publikacji.

Przy kampaniach wesprą Cię też nasi graficy i programiści.

Nie siedzimy po godzinach. Wszyscy przychodzimy do pracy z dobrą energią i chęcią rzetelnego wykonania swoich obowiązków. Maksymalnie o 17-tej zamykamy biuro i pozostawiamy Ci czas na realizowanie się w życiu prywatnym.

W każdym miesiącu podpisujemy 20-30 nowych zleceń. Większość to przedział 2-10 tys. zł, parę ma zdecydowanie wyższą wartość. Realizując cel, przypadnie Ci w udziale 10% prowizji od tego co sprzedasz.

Nasz budżet na wynagrodzenie podstawowe to 3-4 tys. zł netto, w zależności od doświadczenia i wspólnej decyzji o celu do jakiego będziesz dążył/-a. Wcześniej wspomniana prowizja to w praktyce dodatkowe 100-150% wynagrodzenia podstawowego.

Pracujemy na warszawskim Ursynowie, 8 min. pieszo od stacji metro Imielin.

Jeśli myślisz, że Antygrupa to może być miejsce dla Ciebie, napisz na praca@antygrupa.pl. Dołącz swoje CV.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu